Team Scores

Name Score
1. Dublin Coffman (DCO) 276
2. Cincinnati Elder (CEL) 255
3. Mason (MAS) 216
4. Massillon Perry (MPE) 202
5. Freemont Ross (FRO) 181
6. Delaware Hayes (DHA) 166
7. Legacy Christian (LCH) 135
8. Dublin Scioto (DSC) 133
9. Central Crossing (CCR) 112
10. Olentangy (OLE) 109
11. Loveland (LOV) 84
12. Hilliard Davidson (HDA) 64
13. Kenton Ridge (KRI) 59
14. Olentangy Berlin (OBE) 58
Delaware Hayes Rieman Invitational - Main - 106 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
Pacey Nadjusak - Mason 1000
W (For)
2000
W (Tec 18-1)
BYE
1
Zach McBlane - Kenton Ridge BYE
2000
L (Tec 18-1)
3000
W (For)
2
Forfeit - Central Crossing 1000
L (For)
BYE
3000
L (For)
3
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
Matt Ellis - Legacy Christian 1001
W (Pin 1:34)
BYE
3001
W (Pin 1:50)
1
Gabe Bulgaris - Olentangy BYE
2001
L (Dec 10-7)
3001
L (Pin 1:50)
3
Tamas Eder - Delaware Hayes 1001
L (Pin 1:34)
2001
W (Dec 10-7)
BYE
2
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
Dylan Le - Dublin Scioto 1002
W (Pin 3:43)
BYE
3002
W (Pin 3:52)
1
Brett Hogan - Loveland 1002
L (Pin 3:43)
2002
L (Pin 3:02)
BYE
3
Jack Roth - Cincinnati Elder BYE
2002
W (Pin 3:02)
3002
L (Pin 3:52)
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
Corey Crawford - Dublin Coffman 1003
L (Dec 11-4)
BYE
BYE
2
Drew Dulcie - Massillon Perry 1003
W (Dec 11-4)
BYE
BYE
1
Bracket After Pool
  •  
  • Pacey Nadjusak (MAS)
  • 4000 (Tec 18-2) 
  • Tamas Eder (DHA)
  •  
  •  
  • Drew Dulcie (MPE)
  • 4001 (Tec 17-0) 
  • Jack Roth (CEL)
  •  
  •  
  • Matt Ellis (LCH)
  • 4002 (Pin 1:27) 
  • Zach McBlane (KRI)
  •  
  •  
  • Dylan Le (DSC)
  • 4003 (Maj 10-2) 
  • Corey Crawford (DCO)
  •  
  •  
  • Pacey Nadjusak (MAS)
  • 5000 (Dec 8-2) 
  • Drew Dulcie (MPE)
  •  
  •  
  • Matt Ellis (LCH)
  • 5001 (Dec 4-2) 
  • Dylan Le (DSC)
  •  
  •  
  • Pacey Nadjusak (MAS)
  • 6000 (Dec 8-4) 
  • Matt Ellis (LCH)
  •  
  •  
  • Pacey Nadjusak (MAS)
  • 1st
  •  
  •  
  • Drew Dulcie (MPE)
  • 6001 (Dec 8-6) 
  • Dylan Le (DSC)
  •  
  •  
  • Drew Dulcie (MPE)
  • 3rd
  •  
  •  
  • Tamas Eder (DHA)
  • 5002 (Pin 0:42) 
  • Jack Roth (CEL)
  •  
  •  
  • Zach McBlane (KRI)
  • 5003 (Pin 5:08) 
  • Corey Crawford (DCO)
  •  
  •  
  • Jack Roth (CEL)
  • 6002 (Dec 11-5) 
  • Corey Crawford (DCO)
  •  
  •  
  • Jack Roth (CEL)
  • 5th
  •  
  •  
  • Tamas Eder (DHA)
  • 6003 (Inj) 
  • Zach McBlane (KRI)
  •  
  •  
  • Zach McBlane (KRI)
  • 7th
  •  
Delaware Hayes Rieman Invitational - Main - 113 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
Willie Doepker - Cincinnati Elder 1004
W (Tec 17-2)
BYE
3003
W (Tec 17-1)
1
David Boda - Freemont Ross 1004
L (Tec 17-2)
2003
L (Dec 5-2)
BYE
3
Christian Steed - Massillon Perry BYE
2003
W (Dec 5-2)
3003
L (Tec 17-1)
2
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
Dom Ditullio - Mason 1005
W (Pin 1:15)
BYE
3004
W (Pin 1:20)
1
Cameron Zollars - Massillon Perry 1005
L (Pin 1:15)
2004
W (Pin 1:07)
BYE
2
Thomas Ross - Delaware Hayes BYE
2004
L (Pin 1:07)
3004
L (Pin 1:20)
3
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
Rupert Moore - Dublin Coffman 1006
W (Def)
BYE
3005
W (Pin 1:58)
1
bye - Central Crossing 1006
L (Def)
2005
L (Def)
BYE
3
Austin Birko - Dublin Scioto BYE
2005
W (Def)
3005
L (Pin 1:58)
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
Teraun Dunseth - Hilliard Davidson 1007
L (Pin 1:15)
BYE
BYE
2
Logan Attisano - Legacy Christian 1007
W (Pin 1:15)
BYE
BYE
1
Bracket After Pool
  •  
  • Willie Doepker (CEL)
  • 4004 (Tec 18-3) 
  • Cameron Zollars (MPE)
  •  
  •  
  • Logan Attisano (LCH)
  • 4005 (Pin 3:53) 
  • Austin Birko (DSC)
  •  
  •  
  • Dom Ditullio (MAS)
  • 4006 (Pin 1:29) 
  • Christian Steed (MPE)
  •  
  •  
  • Rupert Moore (DCO)
  • 4007 (Dec 9-5) 
  • Teraun Dunseth (HDA)
  •  
  •  
  • Willie Doepker (CEL)
  • 5004 (Maj 14-3) 
  • Logan Attisano (LCH)
  •  
  •  
  • Dom Ditullio (MAS)
  • 5005 (Pin 1:15) 
  • Rupert Moore (DCO)
  •  
  •  
  • Willie Doepker (CEL)
  • 6004 (Dec 6-3) 
  • Dom Ditullio (MAS)
  •  
  •  
  • Willie Doepker (CEL)
  • 1st
  •  
  •  
  • Logan Attisano (LCH)
  • 6005 (Pin 2:09) 
  • Rupert Moore (DCO)
  •  
  •  
  • Logan Attisano (LCH)
  • 3rd
  •  
  •  
  • Cameron Zollars (MPE)
  • 5006 (Dec 9-4) 
  • Austin Birko (DSC)
  •  
  •  
  • Christian Steed (MPE)
  • 5007 (Dec 10-5) 
  • Teraun Dunseth (HDA)
  •  
  •  
  • Cameron Zollars (MPE)
  • 6006 (Dec 4-2) 
  • Christian Steed (MPE)
  •  
  •  
  • Cameron Zollars (MPE)
  • 5th
  •  
  •  
  • Austin Birko (DSC)
  • 6007 (Pin 3:55) 
  • Teraun Dunseth (HDA)
  •  
  •  
  • Austin Birko (DSC)
  • 7th
  •  
Delaware Hayes Rieman Invitational - Main - 120 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
James Baumann - Dublin Coffman 1008
W (Pin 1:23)
2006
W (Pin 1:14)
BYE
1
Jason Wallers - Massillon Perry BYE
2006
L (Pin 1:14)
3006
W (Pin 3:26)
2
Aidan Williams - Cincinnati Elder 1008
L (Pin 1:23)
BYE
3006
L (Pin 3:26)
3
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
Gavin Sampsel - Massillon Perry 1009
W (Pin 1:15)
2007
W (Pin 0:34)
BYE
1
Isaac Robinson - Delaware Hayes BYE
2007
L (Pin 0:34)
3007
L (Pin 4:00)
3
Dante Ditullio - Mason 1009
L (Pin 1:15)
BYE
3007
W (Pin 4:00)
2
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
Cameron Lacure - Legacy Christian 1010
W (Def)
BYE
3008
W (Pin 1:54)
1
bye - Central Crossing 1010
L (Def)
2008
L (Def)
BYE
3
Jake Cotsonas - Loveland BYE
2008
W (Def)
3008
L (Pin 1:54)
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
Hamza Dhashi - Dublin Scioto 1011
W (Pin 3:41)
BYE
BYE
1
Caleb Kennington - Kenton Ridge 1011
L (Pin 3:41)
BYE
BYE
2
Bracket After Pool
  •  
  • James Baumann (DCO)
  • 4008 (Pin 1:06) 
  • Dante Ditullio (MAS)
  •  
  •  
  • Hamza Dhashi (DSC)
  • 4009 (Dec 6-4) 
  • Jake Cotsonas (LOV)
  •  
  •  
  • Gavin Sampsel (MPE)
  • 4010 (Pin 1:02) 
  • Jason Wallers (MPE)
  •  
  •  
  • Cameron Lacure (LCH)
  • 4011 (Tec 17-0) 
  • Caleb Kennington (KRI)
  •  
  •  
  • James Baumann (DCO)
  • 5008 (Pin 1:44) 
  • Jake Cotsonas (LOV)
  •  
  •  
  • Gavin Sampsel (MPE)
  • 5009 (Inj) 
  • Cameron Lacure (LCH)
  •  
  •  
  • James Baumann (DCO)
  • 6008 (Dec 10-4) 
  • Cameron Lacure (LCH)
  •  
  •  
  • Cameron Lacure (LCH)
  • 1st
  •  
  •  
  • Jake Cotsonas (LOV)
  • 6009 (Inj) 
  • Gavin Sampsel (MPE)
  •  
  •  
  • Jake Cotsonas (LOV)
  • 3rd
  •  
  •  
  • Dante Ditullio (MAS)
  • 5010 (Pin 3:00) 
  • Hamza Dhashi (DSC)
  •  
  •  
  • Jason Wallers (MPE)
  • 5011 (Maj 18-6) 
  • Caleb Kennington (KRI)
  •  
  •  
  • Dante Ditullio (MAS)
  • 6010 (Dec 4-1) 
  • Jason Wallers (MPE)
  •  
  •  
  • Dante Ditullio (MAS)
  • 5th
  •  
  •  
  • Hamza Dhashi (DSC)
  • 6011 (Dec 7-4) 
  • Caleb Kennington (KRI)
  •  
  •  
  • Caleb Kennington (KRI)
  • 7th
  •  
Delaware Hayes Rieman Invitational - Main - 126 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
Jake Williams - Massillon Perry BYE
2009
W (Pin 0:29)
3009
W (Pin 1:24)
1
Mahdi Numan - Dublin Scioto 1012
L (Pin 1:15)
2009
L (Pin 0:29)
BYE
3
Carter Smith - Freemont Ross 1012
W (Pin 1:15)
BYE
3009
L (Pin 1:24)
2
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
Jack Collins - Cincinnati Elder 1013
W (Pin 1:06)
2010
W (Pin 3:47)
BYE
1
Paolo Sferrella - Delaware Hayes BYE
2010
L (Pin 3:47)
3010
L (Dec 8-5)
3
Patrick Hughes - Central Crossing 1013
L (Pin 1:06)
BYE
3010
W (Dec 8-5)
2
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
Gavin Brown - Legacy Christian 1014
W (Pin 1:30)
BYE
3011
W (Tec 15-0)
1
Quinn Hopping - Hilliard Davidson 1014
L (Pin 1:30)
2011
L (Tec 15-0)
BYE
3
Jackson Moses - Olentangy BYE
2011
W (Tec 15-0)
3011
L (Tec 15-0)
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
Richard Mendoza - Loveland BYE
2012
L (Maj 14-6)
3012
W (Pin 1:45)
2
Ryan Chupko - Delaware Hayes 1015
L (Pin 2:15)
BYE
3012
L (Pin 1:45)
3
Ismael Ayoub - Dublin Coffman 1015
W (Pin 2:15)
2012
W (Maj 14-6)
BYE
1
Bracket After Pool
  •  
  • Jake Williams (MPE)
  • 4012 (Pin 0:17) 
  • Patrick Hughes (CCR)
  •  
  •  
  • Ismael Ayoub (DCO)
  • 4013 (Tec 20-5) 
  • Jackson Moses (OLE)
  •  
  •  
  • Jack Collins (CEL)
  • 4014 (Pin 2:15) 
  • Carter Smith (FRO)
  •  
  •  
  • Gavin Brown (LCH)
  • 4015 (Tec 15-0) 
  • Richard Mendoza (LOV)
  •  
  •  
  • Jake Williams (MPE)
  • 5012 (Dec 5-0) 
  • Ismael Ayoub (DCO)
  •  
  •  
  • Jack Collins (CEL)
  • 5013 (Maj 9-1) 
  • Gavin Brown (LCH)
  •  
  •  
  • Jake Williams (MPE)
  • 6012 (Tec 15-0) 
  • Gavin Brown (LCH)
  •  
  •  
  • Gavin Brown (LCH)
  • 1st
  •  
  •  
  • Ismael Ayoub (DCO)
  • 6013 (Maj 8-0) 
  • Jack Collins (CEL)
  •  
  •  
  • Jack Collins (CEL)
  • 3rd
  •  
  •  
  • Patrick Hughes (CCR)
  • 5014 (Pin 4:28) 
  • Jackson Moses (OLE)
  •  
  •  
  • Carter Smith (FRO)
  • 5015 (Dec 10-8) 
  • Richard Mendoza (LOV)
  •  
  •  
  • Jackson Moses (OLE)
  • 6014 (Maj 10-0) 
  • Richard Mendoza (LOV)
  •  
  •  
  • Richard Mendoza (LOV)
  • 5th
  •  
  •  
  • Patrick Hughes (CCR)
  • 6015 (Tec 15-0) 
  • Carter Smith (FRO)
  •  
  •  
  • Carter Smith (FRO)
  • 7th
  •  
Delaware Hayes Rieman Invitational - Main - 132 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
Sam Glassco - Mason BYE
2013
W (Pin 0:41)
3013
W (Tec 17-2)
1
Kody Kaimann - Cincinnati Elder 1016
L (Pin 1:39)
2013
L (Pin 0:41)
BYE
3
Nick Alvarez - Legacy Christian 1016
W (Pin 1:39)
BYE
3013
L (Tec 17-2)
2
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
Nick Varanelli - Olentangy 1017
W (Dec 4-3)
BYE
3014
W (Maj 13-2)
1
Sam Thompson - Massillon Perry 1017
L (Dec 4-3)
2014
W (Dec 7-5)
BYE
2
Caelan Quigley - Loveland BYE
2014
L (Dec 7-5)
3014
L (Maj 13-2)
3
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
Charles Chapman - Freemont Ross BYE
2015
W (Tec 15-0)
3015
W (Maj 12-1)
1
Zack Raquepaw - Delaware Hayes 1018
L (Maj 13-5)
2015
L (Tec 15-0)
BYE
3
Jaden Cook - Kenton Ridge 1018
W (Maj 13-5)
BYE
3015
L (Maj 12-1)
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
Niko Gonzalez - Dublin Coffman BYE
2016
L (Dec 5-1)
3016
W (Pin 3:00)
2
Colin Durham - Loveland 1019
L (Pin 1:44)
BYE
3016
L (Pin 3:00)
3
Hudson Leapley - Central Crossing 1019
W (Pin 1:44)
2016
W (Dec 5-1)
BYE
1
Bracket After Pool
  •  
  • Sam Glassco (MAS)
  • 4016 (Maj 16-3) 
  • Sam Thompson (MPE)
  •  
  •  
  • Hudson Leapley (CCR)
  • 4017 (Dec 5-1) 
  • Jaden Cook (KRI)
  •  
  •  
  • Nick Varanelli (OLE)
  • 4018 (Dec 7-5) 
  • Nick Alvarez (LCH)
  •  
  •  
  • Charles Chapman (FRO)
  • 4019 (Pin 3:44) 
  • Niko Gonzalez (DCO)
  •  
  •  
  • Sam Glassco (MAS)
  • 5016 (Pin 3:00) 
  • Hudson Leapley (CCR)
  •  
  •  
  • Nick Alvarez (LCH)
  • 5017 (Tec 15-0) 
  • Charles Chapman (FRO)
  •  
  •  
  • Sam Glassco (MAS)
  • 6016 (Dec 6-2) 
  • Charles Chapman (FRO)
  •  
  •  
  • Sam Glassco (MAS)
  • 1st
  •  
  •  
  • Hudson Leapley (CCR)
  • 6017 (Dec 5-2) 
  • Nick Alvarez (LCH)
  •  
  •  
  • Nick Alvarez (LCH)
  • 3rd
  •  
  •  
  • Sam Thompson (MPE)
  • 5018 (Dec 7-4) 
  • Jaden Cook (KRI)
  •  
  •  
  • Nick Varanelli (OLE)
  • 5019 (Dec 4-2) 
  • Niko Gonzalez (DCO)
  •  
  •  
  • Jaden Cook (KRI)
  • 6018 (Dec 8-2) 
  • Nick Varanelli (OLE)
  •  
  •  
  • Nick Varanelli (OLE)
  • 5th
  •  
  •  
  • Sam Thompson (MPE)
  • 6019 (Dec 2-1) 
  • Niko Gonzalez (DCO)
  •  
  •  
  • Niko Gonzalez (DCO)
  • 7th
  •  
Delaware Hayes Rieman Invitational - Main - 138 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
Zach Williams - Delaware Hayes BYE
2017
W (Pin 3:27)
3017
W (Pin 2:18)
1
Dean Hetrick - Freemont Ross 1020
W (Pin 5:32)
2017
L (Pin 3:27)
BYE
2
John Day - Legacy Christian 1020
L (Pin 5:32)
BYE
3017
L (Pin 2:18)
3
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
Bartley Thomas - Cincinnati Elder BYE
2018
W (Pin 1:51)
3018
W (Tec 18-2)
1
Skyler Ristoff - Massillon Perry 1021
L (Maj 12-0)
2018
L (Pin 1:51)
BYE
3
Austin Vazquez - Central Crossing 1021
W (Maj 12-0)
BYE
3018
L (Tec 18-2)
2
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
Bryce Stamps - Kenton Ridge 1022
W (Dec 8-4)
BYE
3019
W (Pin 3:18)
1
Caiden Hooks - Olentangy Berlin 1022
L (Dec 8-4)
2019
L (Pin 0:31)
BYE
3
Erik Arndt - Dublin Coffman BYE
2019
W (Pin 0:31)
3019
L (Pin 3:18)
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
Jackson Sowers - Hilliard Davidson 1023
L (Pin 4:19)
BYE
3020
W (Maj 12-1)
2
Head to Head
Kaden Doup - Olentangy BYE
2020
W (Pin 4:44)
3020
L (Maj 12-1)
3
Least Deducted Points
Kobi D Milan - Loveland 1023
W (Pin 4:19)
2020
L (Pin 4:44)
BYE
1
Team Points
Bracket After Pool
  •  
  • Zach Williams (DHA)
  • 4020 (Pin 0:40) 
  • Austin Vazquez (CCR)
  •  
  •  
  • Kaden Doup (OLE)
  • 4021 (Dec 11-8) 
  • Erik Arndt (DCO)
  •  
  •  
  • Bartley Thomas (CEL)
  • 4022 (Pin 4:48) 
  • Dean Hetrick (FRO)
  •  
  •  
  • Bryce Stamps (KRI)
  • 4023 (Pin 3:30) 
  • Kobi D Milan (LOV)
  •  
  •  
  • Zach Williams (DHA)
  • 5020 (Maj 12-0) 
  • Kaden Doup (OLE)
  •  
  •  
  • Bartley Thomas (CEL)
  • 5021 (Maj 13-3) 
  • Bryce Stamps (KRI)
  •  
  •  
  • Zach Williams (DHA)
  • 6020 (Dec 6-2) 
  • Bartley Thomas (CEL)
  •  
  •  
  • Zach Williams (DHA)
  • 1st
  •  
  •  
  • Kaden Doup (OLE)
  • 6021 (Dec 5-2) 
  • Bryce Stamps (KRI)
  •  
  •  
  • Bryce Stamps (KRI)
  • 3rd
  •  
  •  
  • Austin Vazquez (CCR)
  • 5022 (Dec 4-3) 
  • Erik Arndt (DCO)
  •  
  •  
  • Dean Hetrick (FRO)
  • 5023 (Pin 2:25) 
  • Kobi D Milan (LOV)
  •  
  •  
  • Austin Vazquez (CCR)
  • 6022 (Pin 4:24) 
  • Kobi D Milan (LOV)
  •  
  •  
  • Kobi D Milan (LOV)
  • 5th
  •  
  •  
  • Erik Arndt (DCO)
  • 6023 (Dec 7-3) 
  • Dean Hetrick (FRO)
  •  
  •  
  • Erik Arndt (DCO)
  • 7th
  •  
Delaware Hayes Rieman Invitational - Main - 145 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
Chris Donathan - Mason BYE
2021
W (Pin 0:51)
3021
W (Pin 1:40)
1
Ian Stokell - Olentangy Berlin 1024
W (Maj 16-5)
BYE
3021
L (Pin 1:40)
2
Ethan Missar - Loveland 1024
L (Maj 16-5)
2021
L (Pin 0:51)
BYE
3
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
Daniel Segura - Dublin Scioto 1025
W (Pin 1:54)
2022
W (Pin 4:05)
BYE
1
Derek Layne - Central Crossing 1025
L (Pin 1:54)
BYE
3022
L (Pin 5:05)
3
Drew Gray - Kenton Ridge BYE
2022
L (Pin 4:05)
3022
W (Pin 5:05)
2
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
Darese Sparkman - Massillon Perry 1026
W (Pin 1:42)
BYE
3023
W (Tec 20-3)
1
Maddox Edwards - Delaware Hayes 1026
L (Pin 1:42)
2023
L (Tec 15-0)
BYE
3
Jacob Hamed - Dublin Coffman BYE
2023
W (Tec 15-0)
3023
L (Tec 20-3)
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
Luke DeWeese - Hilliard Davidson BYE
2024
L (Inj)
3024
L (Dec 10-8)
3
DJ Melillo - Cincinnati Elder 1027
L (Tec 22-6)
BYE
3024
W (Dec 10-8)
2
Deshea Pettiford - Freemont Ross 1027
W (Tec 22-6)
2024
W (Inj)
BYE
1
Bracket After Pool
  •  
  • Chris Donathan (MAS)
  • 4024 (Tec 17-1) 
  • Drew Gray (KRI)
  •  
  •  
  • Deshea Pettiford (FRO)
  • 4025 (Tec 21-6) 
  • Jacob Hamed (DCO)
  •  
  •  
  • Daniel Segura (DSC)
  • 4026 (Tec 18-2) 
  • Ian Stokell (OBE)
  •  
  •  
  • Darese Sparkman (MPE)
  • 4027 (Dec 7-3) 
  • DJ Melillo (CEL)
  •  
  •  
  • Chris Donathan (MAS)
  • 5024 (Inj) 
  • Deshea Pettiford (FRO)
  •  
  •  
  • Daniel Segura (DSC)
  • 5025 (Dec 10-3) 
  • Darese Sparkman (MPE)
  •  
  •  
  • Chris Donathan (MAS)
  • 6024 (Maj 12-4) 
  • Daniel Segura (DSC)
  •  
  •  
  • Chris Donathan (MAS)
  • 1st
  •  
  •  
  • Deshea Pettiford (FRO)
  • 6025 (Inj) 
  • Darese Sparkman (MPE)
  •  
  •  
  • Darese Sparkman (MPE)
  • 3rd
  •  
  •  
  • Drew Gray (KRI)
  • 5026 (Dec 6-3) 
  • Jacob Hamed (DCO)
  •  
  •  
  • Ian Stokell (OBE)
  • 5027 (Dec 6-4) 
  • DJ Melillo (CEL)
  •  
  •  
  • Jacob Hamed (DCO)
  • 6026 (Dec 4-3) 
  • Ian Stokell (OBE)
  •  
  •  
  • Jacob Hamed (DCO)
  • 5th
  •  
  •  
  • Drew Gray (KRI)
  • 6027 (Dec 8-4) 
  • DJ Melillo (CEL)
  •  
  •  
  • DJ Melillo (CEL)
  • 7th
  •  
Delaware Hayes Rieman Invitational - Main - 152 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
Seth Lambers - Cincinnati Elder 1028
W (Pin 1:14)
2025
W (Pin 1:16)
BYE
1
Nate D'Agostino - Mason 1028
L (Pin 1:14)
BYE
3025
W (Tec 16-0)
2
Ali El-Berati - Central Crossing BYE
2025
L (Pin 1:16)
3025
L (Tec 16-0)
3
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
Antonio Gonzalez - Dublin Coffman BYE
2026
W (Maj 10-2)
3026
W (Pin 1:08)
1
Dez Gartrell - Hilliard Davidson 1029
W (Pin 4:32)
2026
L (Maj 10-2)
BYE
2
Ross Antony - Kenton Ridge 1029
L (Pin 4:32)
BYE
3026
L (Pin 1:08)
3
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
Keaton Jordan - Freemont Ross BYE
2027
W (Tec 15-0)
3027
W (Dec 3-0)
1
Tristan Burton - Delaware Hayes 1030
L (Dec 9-7)
BYE
3027
L (Dec 3-0)
3
Adam Orndorf - Olentangy 1030
W (Dec 9-7)
2027
L (Tec 15-0)
BYE
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
Isreal Foston - Olentangy Berlin 1031
W (Pin 1:12)
BYE
3028
W (Maj 17-6)
1
Ralph Scott - Massillon Perry 1031
L (Pin 1:12)
2028
L (Pin 1:35)
BYE
3
Jared Mendoza - Loveland BYE
2028
W (Pin 1:35)
3028
L (Maj 17-6)
2
Bracket After Pool
  •  
  • Seth Lambers (CEL)
  • 4028 (Maj 12-0) 
  • Dez Gartrell (HDA)
  •  
  •  
  • Isreal Foston (OBE)
  • 4029 (Dec 12-7) 
  • Adam Orndorf (OLE)
  •  
  •  
  • Antonio Gonzalez (DCO)
  • 4030 (Pin 1:11) 
  • Nate D'Agostino (MAS)
  •  
  •  
  • Keaton Jordan (FRO)
  • 4031 (Tec 18-3) 
  • Jared Mendoza (LOV)
  •  
  •  
  • Seth Lambers (CEL)
  • 5028 (Pin 3:05) 
  • Isreal Foston (OBE)
  •  
  •  
  • Antonio Gonzalez (DCO)
  • 5029 (Dec 3-2) 
  • Keaton Jordan (FRO)
  •  
  •  
  • Seth Lambers (CEL)
  • 6028 (Dec 3-1) 
  • Antonio Gonzalez (DCO)
  •  
  •  
  • Seth Lambers (CEL)
  • 1st
  •  
  •  
  • Isreal Foston (OBE)
  • 6029 (Dec 3-1) 
  • Keaton Jordan (FRO)
  •  
  •  
  • Keaton Jordan (FRO)
  • 3rd
  •  
  •  
  • Dez Gartrell (HDA)
  • 5030 (Dec 7-6) 
  • Adam Orndorf (OLE)
  •  
  •  
  • Nate D'Agostino (MAS)
  • 5031 (Pin 1:27) 
  • Jared Mendoza (LOV)
  •  
  •  
  • Adam Orndorf (OLE)
  • 6030 (Dec 5-3) 
  • Nate D'Agostino (MAS)
  •  
  •  
  • Adam Orndorf (OLE)
  • 5th
  •  
  •  
  • Dez Gartrell (HDA)
  • 6031 (Dec 8-6) 
  • Jared Mendoza (LOV)
  •  
  •  
  • Dez Gartrell (HDA)
  • 7th
  •  
Delaware Hayes Rieman Invitational - Main - 160 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
Jackson Weissinger - Freemont Ross BYE
2029
W (Pin 3:55)
3029
W (Pin 1:34)
1
Noah Keener - Dublin Scioto 1032
W (Dec 7-0)
BYE
3029
L (Pin 1:34)
2
Mo Khalil - Hilliard Davidson 1032
L (Dec 7-0)
2029
L (Pin 3:55)
BYE
3
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
Corey Hill - Olentangy Berlin BYE
2030
W (Pin 3:19)
3030
W (Dec 7-2)
1
Trent Williamson - Loveland 1033
L (Pin 5:06)
2030
L (Pin 3:19)
BYE
3
Elrick Nijakowski - Mason 1033
W (Pin 5:06)
BYE
3030
L (Dec 7-2)
2
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
Emmett Cain - Delaware Hayes BYE
2031
W (Pin 5:00)
3031
W (Pin 1:12)
1
Davis Haller - Mason 1034
L (Dec 14-8)
2031
L (Pin 5:00)
BYE
3
Mohammed Hussein - Olentangy 1034
W (Dec 14-8)
BYE
3031
L (Pin 1:12)
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
Patrick Barrett - Cincinnati Elder 1035
W (Pin 1:07)
2032
W (Pin 1:43)
BYE
1
Ethan Hopping - Hilliard Davidson 1035
L (Pin 1:07)
BYE
3032
W (Dec 4-1)
2
Cam Callahan - Dublin Coffman BYE
2032
L (Pin 1:43)
3032
L (Dec 4-1)
3
Bracket After Pool
  •  
  • Jackson Weissinger (FRO)
  • 4032 (Pin 1:27) 
  • Elrick Nijakowski (MAS)
  •  
  •  
  • Patrick Barrett (CEL)
  • 4033 (Pin 0:48) 
  • Mohammed Hussein (OLE)
  •  
  •  
  • Corey Hill (OBE)
  • 4034 (Pin 1:50) 
  • Noah Keener (DSC)
  •  
  •  
  • Emmett Cain (DHA)
  • 4035 (Pin 1:38) 
  • Ethan Hopping (HDA)
  •  
  •  
  • Jackson Weissinger (FRO)
  • 5032 (Pin 5:04) 
  • Patrick Barrett (CEL)
  •  
  •  
  • Corey Hill (OBE)
  • 5033 (Dec 8-5) 
  • Emmett Cain (DHA)
  •  
  •  
  • Jackson Weissinger (FRO)
  • 6032 (Dec 8-2) 
  • Corey Hill (OBE)
  •  
  •  
  • Jackson Weissinger (FRO)
  • 1st
  •  
  •  
  • Patrick Barrett (CEL)
  • 6033 (Dec 6-2) 
  • Emmett Cain (DHA)
  •  
  •  
  • Emmett Cain (DHA)
  • 3rd
  •  
  •  
  • Elrick Nijakowski (MAS)
  • 5034 (Dec 10-9) 
  • Mohammed Hussein (OLE)
  •  
  •  
  • Noah Keener (DSC)
  • 5035 (Pin 2:56) 
  • Ethan Hopping (HDA)
  •  
  •  
  • Mohammed Hussein (OLE)
  • 6034 (Pin 4:27) 
  • Ethan Hopping (HDA)
  •  
  •  
  • Mohammed Hussein (OLE)
  • 5th
  •  
  •  
  • Elrick Nijakowski (MAS)
  • 6035 (Pin 3:38) 
  • Noah Keener (DSC)
  •  
  •  
  • Elrick Nijakowski (MAS)
  • 7th
  •  
Delaware Hayes Rieman Invitational - Main - 170 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
Mason Sutandar - Delaware Hayes 1036
W (Pin 0:37)
2033
W (Pin 0:50)
BYE
1
Cameron Shirk - Kenton Ridge BYE
2033
L (Pin 0:50)
3033
L (Pin 0:47)
3
Scott Swain - Dublin Scioto 1036
L (Pin 0:37)
BYE
3033
W (Pin 0:47)
2
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
Kamal Andewemi - Mason 1037
W (Pin 2:36)
BYE
3034
W (Pin 1:48)
1
Jahi Broussard-Nash - Delaware Hayes BYE
2034
L (Dec 11-7)
3034
L (Pin 1:48)
3
Shane Baas - Central Crossing 1037
L (Pin 2:36)
2034
W (Dec 11-7)
BYE
2
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
Hans Taylor - Cincinnati Elder 1038
W (Pin 0:39)
BYE
3035
W (Dec 9-2)
1
Michael Bradshaw - Central Crossing 1038
L (Pin 0:39)
2035
L (Pin 1:33)
BYE
3
Brandon Garcia - Freemont Ross BYE
2035
W (Pin 1:33)
3035
L (Dec 9-2)
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
Nick Copley - Dublin Coffman 1039
L (Maj 11-1)
BYE
3036
W (Pin 1:26)
2
Logan Shephard - Massillon Perry 1039
W (Maj 11-1)
2036
W (Dec 11-4)
BYE
1
Dylan Evans - Hilliard Davidson BYE
2036
L (Dec 11-4)
3036
L (Pin 1:26)
3
Bracket After Pool
  •  
  • Mason Sutandar (DHA)
  • 4036 (Pin 1:32) 
  • Shane Baas (CCR)
  •  
  •  
  • Logan Shephard (MPE)
  • 4037 (Inj) 
  • Brandon Garcia (FRO)
  •  
  •  
  • Kamal Andewemi (MAS)
  • 4038 (Pin 3:18) 
  • Scott Swain (DSC)
  •  
  •  
  • Hans Taylor (CEL)
  • 4039 (Dec 6-5) 
  • Nick Copley (DCO)
  •  
  •  
  • Mason Sutandar (DHA)
  • 5036 (Pin 2:56) 
  • Logan Shephard (MPE)
  •  
  •  
  • Kamal Andewemi (MAS)
  • 5037 (Tec 19-4) 
  • Nick Copley (DCO)
  •  
  •  
  • Logan Shephard (MPE)
  • 6036 (Pin 3:21) 
  • Kamal Andewemi (MAS)
  •  
  •  
  • Kamal Andewemi (MAS)
  • 1st
  •  
  •  
  • Mason Sutandar (DHA)
  • 6037 (Pin 2:15) 
  • Nick Copley (DCO)
  •  
  •  
  • Mason Sutandar (DHA)
  • 3rd
  •  
  •  
  • Shane Baas (CCR)
  • 5038 (Inj) 
  • Brandon Garcia (FRO)
  •  
  •  
  • Scott Swain (DSC)
  • 5039 (Pin 0:49) 
  • Hans Taylor (CEL)
  •  
  •  
  • Shane Baas (CCR)
  • 6038 (Pin 4:41) 
  • Hans Taylor (CEL)
  •  
  •  
  • Hans Taylor (CEL)
  • 5th
  •  
  •  
  • Brandon Garcia (FRO)
  • 6039 (Inj) 
  • Scott Swain (DSC)
  •  
  •  
  • Scott Swain (DSC)
  • 7th
  •  
Delaware Hayes Rieman Invitational - Main - 182 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
Lennox Wolak - Dublin Coffman BYE
2037
W (Pin 0:18)
3037
W (Pin 0:29)
1
Caleb Shaw - Delaware Hayes 1040
W (Pin 2:45)
BYE
3037
L (Pin 0:29)
2
Justin Mattox - Massillon Perry 1040
L (Pin 2:45)
2037
L (Pin 0:18)
BYE
3
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
Corbin May - Delaware Hayes BYE
2038
W (Pin 1:00)
3038
W (Def)
1
bye - Central Crossing 1041
L (Def)
BYE
3038
L (Def)
3
Abraham Shalash - Loveland 1041
W (Def)
2038
L (Pin 1:00)
BYE
2
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
Colton Doup - Olentangy 1042
W (Dec 4-0)
BYE
3039
W (Pin 4:57)
1
Nick Lingaman - Hilliard Davidson 1042
L (Dec 4-0)
2039
W (Pin 1:58)
BYE
2
CJ Lucke - Mason BYE
2039
L (Pin 1:58)
3039
L (Pin 4:57)
3
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
Austin Belcher - Cincinnati Elder 1043
W (Dec 7-2)
BYE
BYE
1
Nate Vanhouten - Central Crossing 1043
L (Dec 7-2)
BYE
BYE
2
Bracket After Pool
  •  
  • Lennox Wolak (DCO)
  • 4040 (Pin 0:13) 
  • Abraham Shalash (LOV)
  •  
  •  
  • Austin Belcher (CEL)
  • 4041 (Pin 0:49) 
  • Nick Lingaman (HDA)
  •  
  •  
  • Corbin May (DHA)
  • 4042 (Pin 1:12) 
  • Caleb Shaw (DHA)
  •  
  •  
  • Colton Doup (OLE)
  • 4043 (Dec 7-3) 
  • Nate Vanhouten (CCR)
  •  
  •  
  • Lennox Wolak (DCO)
  • 5040 (Maj 12-0) 
  • Austin Belcher (CEL)
  •  
  •  
  • Corbin May (DHA)
  • 5041 (Dec 6-2) 
  • Colton Doup (OLE)
  •  
  •  
  • Lennox Wolak (DCO)
  • 6040 (Dec 7-4) 
  • Corbin May (DHA)
  •  
  •  
  • Lennox Wolak (DCO)
  • 1st
  •  
  •  
  • Austin Belcher (CEL)
  • 6041 (Dec 6-0) 
  • Colton Doup (OLE)
  •  
  •  
  • Austin Belcher (CEL)
  • 3rd
  •  
  •  
  • Abraham Shalash (LOV)
  • 5042 (Pin 1:36) 
  • Nick Lingaman (HDA)
  •  
  •  
  • Caleb Shaw (DHA)
  • 5043 (Pin 2:20) 
  • Nate Vanhouten (CCR)
  •  
  •  
  • Nick Lingaman (HDA)
  • 6042 (Dec 6-2) 
  • Nate Vanhouten (CCR)
  •  
  •  
  • Nate Vanhouten (CCR)
  • 5th
  •  
  •  
  • Abraham Shalash (LOV)
  • 6043 (Pin 1:55) 
  • Caleb Shaw (DHA)
  •  
  •  
  • Caleb Shaw (DHA)
  • 7th
  •  
Delaware Hayes Rieman Invitational - Main - 195 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
Duran Pulliam - Dublin Scioto 1044
W (Pin 1:53)
BYE
3040
W (Tec 21-6)
1
Max Webb - Central Crossing 1044
L (Pin 1:53)
2040
W (Dec 4-1)
BYE
2
Jack Doran - Mason BYE
2040
L (Dec 4-1)
3040
L (Tec 21-6)
3
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
Seth Shumate - Dublin Coffman BYE
2041
W (Pin 0:33)
3041
W (Pin 1:22)
1
Clay Ours - Delaware Hayes 1045
L (Tec 16-1)
2041
L (Pin 0:33)
BYE
3
Brock Erdman - Loveland 1045
W (Tec 16-1)
BYE
3041
L (Pin 1:22)
2
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
Jacob McCloskey - Delaware Hayes 1046
W (Dec 7-0)
2042
W (Pin 1:19)
BYE
1
Vinny Hildebrand - Massillon Perry BYE
2042
L (Pin 1:19)
3042
L (Pin 0:31)
3
Dan Delgratta - Olentangy 1046
L (Dec 7-0)
BYE
3042
W (Pin 0:31)
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
Tom Feldman - Cincinnati Elder 1047
W (Pin 1:36)
BYE
BYE
1
Zak Hughey - Hilliard Davidson 1047
L (Pin 1:36)
BYE
BYE
2
Bracket After Pool
  •  
  • Duran Pulliam (DSC)
  • 4044 (Maj 18-6) 
  • Brock Erdman (LOV)
  •  
  •  
  • Tom Feldman (CEL)
  • 4045 (Pin 5:29) 
  • Dan Delgratta (OLE)
  •  
  •  
  • Seth Shumate (DCO)
  • 4046 (Pin 1:29) 
  • Max Webb (CCR)
  •  
  •  
  • Jacob McCloskey (DHA)
  • 4047 (Maj 13-1) 
  • Zak Hughey (HDA)
  •  
  •  
  • Duran Pulliam (DSC)
  • 5044 (Dec 12-5) 
  • Tom Feldman (CEL)
  •  
  •  
  • Seth Shumate (DCO)
  • 5045 (Dec 10-3) 
  • Jacob McCloskey (DHA)
  •  
  •  
  • Duran Pulliam (DSC)
  • 6044 (Pin 5:52) 
  • Seth Shumate (DCO)
  •  
  •  
  • Seth Shumate (DCO)
  • 1st
  •  
  •  
  • Tom Feldman (CEL)
  • 6045 (Dec 7-3) 
  • Jacob McCloskey (DHA)
  •  
  •  
  • Tom Feldman (CEL)
  • 3rd
  •  
  •  
  • Brock Erdman (LOV)
  • 5046 (Pin 1:34) 
  • Dan Delgratta (OLE)
  •  
  •  
  • Max Webb (CCR)
  • 5047 (Pin 3:28) 
  • Zak Hughey (HDA)
  •  
  •  
  • Dan Delgratta (OLE)
  • 6046 (Pin 4:47) 
  • Zak Hughey (HDA)
  •  
  •  
  • Dan Delgratta (OLE)
  • 5th
  •  
  •  
  • Brock Erdman (LOV)
  • 6047 (Inj) 
  • Max Webb (CCR)
  •  
  •  
  • Max Webb (CCR)
  • 7th
  •  
Delaware Hayes Rieman Invitational - Main - 220 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
Caleb Wood - Freemont Ross BYE
2043
W (Pin 0:57)
3043
W (Pin 0:35)
1
Noah Calvert - Mason 1048
L (Pin 1:44)
BYE
3043
L (Pin 0:35)
3
Nate Ficker - Cincinnati Elder 1048
W (Pin 1:44)
2043
L (Pin 0:57)
BYE
2
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
Jarin Curtis - Massillon Perry BYE
2044
W (Pin 0:56)
3044
W (Tec 19-4)
1
Austin Beamer - Loveland 1049
L (Dec 8-6)
2044
L (Pin 0:56)
BYE
3
Abel Garantche - Central Crossing 1049
W (Dec 8-6)
BYE
3044
L (Tec 19-4)
2
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
Riley Ucker - Dublin Coffman 1050
W (Def)
2045
W (Pin 1:55)
BYE
1
bye - Central Crossing 1050
L (Def)
BYE
3045
L (Def)
3
Braden Eaton - Hilliard Davidson BYE
2045
L (Pin 1:55)
3045
W (Def)
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
Nate Robinson - Delaware Hayes 1051
W (Pin 1:10)
BYE
BYE
1
AJ Bailey - Loveland 1051
L (Pin 1:10)
BYE
BYE
2
Bracket After Pool
  •  
  • Caleb Wood (FRO)
  • 4048 (Pin 0:46) 
  • Abel Garantche (CCR)
  •  
  •  
  • Nate Robinson (DHA)
  • 4049 (Pin 2:37) 
  • Braden Eaton (HDA)
  •  
  •  
  • Jarin Curtis (MPE)
  • 4050 (Pin 0:54) 
  • Nate Ficker (CEL)
  •  
  •  
  • Riley Ucker (DCO)
  • 4051 (Pin 1:44) 
  • AJ Bailey (LOV)
  •  
  •  
  • Caleb Wood (FRO)
  • 5048 (Pin 1:04) 
  • Nate Robinson (DHA)
  •  
  •  
  • Jarin Curtis (MPE)
  • 5049 (Dec 6-5) 
  • Riley Ucker (DCO)
  •  
  •  
  • Caleb Wood (FRO)
  • 6048 (Dec 7-3) 
  • Jarin Curtis (MPE)
  •  
  •  
  • Jarin Curtis (MPE)
  • 1st
  •  
  •  
  • Nate Robinson (DHA)
  • 6049 (Dec 5-4) 
  • Riley Ucker (DCO)
  •  
  •  
  • Riley Ucker (DCO)
  • 3rd
  •  
  •  
  • Abel Garantche (CCR)
  • 5050 (Dec 6-5) 
  • Braden Eaton (HDA)
  •  
  •  
  • Nate Ficker (CEL)
  • 5051 (Dec 3-2) 
  • AJ Bailey (LOV)
  •  
  •  
  • Abel Garantche (CCR)
  • 6050 (Pin 2:30) 
  • Nate Ficker (CEL)
  •  
  •  
  • Nate Ficker (CEL)
  • 5th
  •  
  •  
  • Braden Eaton (HDA)
  • 6051 (Maj 15-5) 
  • AJ Bailey (LOV)
  •  
  •  
  • AJ Bailey (LOV)
  • 7th
  •  
Delaware Hayes Rieman Invitational - Main - 285 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
Max Millin - Massillon Perry BYE
2046
W (Pin 0:29)
3046
W (Pin 5:54)
1
Lance Blackwell - Central Crossing 1052
L (Dec 7-4)
BYE
3046
L (Pin 5:54)
3
Marwan Sayed - Mason 1052
W (Dec 7-4)
2046
L (Pin 0:29)
BYE
2
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
Omari Green - Central Crossing BYE
2047
W (Pin 0:39)
3047
W (Pin 0:52)
1
Ja'von Cain - Delaware Hayes 1053
W (Pin 0:34)
BYE
3047
L (Pin 0:52)
2
Isaiah Adkins - Loveland 1053
L (Pin 0:34)
2047
L (Pin 0:39)
BYE
3
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
Erik Feng - Dublin Coffman BYE
2048
W (Pin 2:27)
3048
W (Pin 0:39)
1
Antonio Alonso - Olentangy Berlin 1054
L (Pin 2:40)
BYE
3048
L (Pin 0:39)
3
Mike Thomas - Freemont Ross 1054
W (Pin 2:40)
2048
L (Pin 2:27)
BYE
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
Donny Hardin - Dublin Scioto 1055
W (Dec 7-6)
BYE
3049
W (Pin 3:28)
1
Emerick Moser - Mason BYE
2049
L (Pin 1:37)
3049
L (Pin 3:28)
3
Rowan Tolbert - Cincinnati Elder 1055
L (Dec 7-6)
2049
W (Pin 1:37)
BYE
2
Bracket After Pool
  •  
  • Max Millin (MPE)
  • 4052 (Pin 0:50) 
  • Ja'von Cain (DHA)
  •  
  •  
  • Donny Hardin (DSC)
  • 4053 (Dec 6-4) 
  • Mike Thomas (FRO)
  •  
  •  
  • Omari Green (CCR)
  • 4054 (Pin 1:33) 
  • Marwan Sayed (MAS)
  •  
  •  
  • Erik Feng (DCO)
  • 4055 (Pin 0:42) 
  • Rowan Tolbert (CEL)
  •  
  •  
  • Max Millin (MPE)
  • 5052 (Pin 1:42) 
  • Mike Thomas (FRO)
  •  
  •  
  • Omari Green (CCR)
  • 5053 (Pin 4:45) 
  • Erik Feng (DCO)
  •  
  •  
  • Max Millin (MPE)
  • 6052 (Dec 3-1) 
  • Omari Green (CCR)
  •  
  •  
  • Max Millin (MPE)
  • 1st
  •  
  •  
  • Mike Thomas (FRO)
  • 6053 (Pin 3:24) 
  • Erik Feng (DCO)
  •  
  •  
  • Erik Feng (DCO)
  • 3rd
  •  
  •  
  • Ja'von Cain (DHA)
  • 5054 (Pin 2:10) 
  • Donny Hardin (DSC)
  •  
  •  
  • Marwan Sayed (MAS)
  • 5055 (Pin 2:31) 
  • Rowan Tolbert (CEL)
  •  
  •  
  • Donny Hardin (DSC)
  • 6054 (Dec 9-2) 
  • Rowan Tolbert (CEL)
  •  
  •  
  • Rowan Tolbert (CEL)
  • 5th
  •  
  •  
  • Ja'von Cain (DHA)
  • 6055 (Pin 2:26) 
  • Marwan Sayed (MAS)
  •  
  •  
  • Marwan Sayed (MAS)
  • 7th
  •