Team Scores

Name Score
1. Vandalia Butler (VBU) 269
2. Woodridge (WOO) 232
3. Versailles (VER) 186
4. Hilliard Darby (HDA) 152
5. Logan Elm (LEL) 129
6. Tecumseh (TEC) 115
7. Twinsburg (TWI) 115
8. Central Crossing (CCR) 115
9. Pickerington Central (PCE) 114
10. Grove City (GCI) 113
11. Logan (LOG) 108
12. Delaware Hayes (DHA) 102
13. West (WES) 79
14. Mifflin (MIF) 64
15. Xenia (XEN) 58
16. Whetstone (WHE) 37
17. Walnut Ridge (WRI) 9
18. Independence (IND) 0
5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 106 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Taryn Martin - Grove City (9-3) BYE
2000
L (Dec 11-5)
3000
L (Dec 8-4)
3
[] Blake Holzschuh - Logan Elm (15-12) 1000
L (Dec 10-9)
2000
W (Dec 11-5)
BYE
2
[] Axel Ventura - Hilliard Darby (6-2) 1000
W (Dec 10-9)
BYE
3000
W (Dec 8-4)
1
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Nathan Demangeont - Woodridge (12-4) 1001
W (Pin 5:47)
BYE
3001
L (Pin 1:42)
2
[] Ethan Warthman - Logan (8-9) 1001
L (Pin 5:47)
2001
L (Pin 0:59)
BYE
3
[] Connor Voltz - Twinsburg (15-9) BYE
2001
W (Pin 0:59)
3001
W (Pin 1:42)
1
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Matt Motter - Vandalia Butler (15-6) BYE
2002
W (Pin 1:00)
3002
W (Pin 1:59)
1
[] Ricky Dewhurst - Pickerington Central (0-0) 1002
L (Pin 4:42)
2002
L (Pin 1:00)
BYE
3
[] Tamas Eder - Delaware Hayes (6-9) 1002
W (Pin 4:42)
BYE
3002
L (Pin 1:59)
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Kobe Epperly - Versailles (18-9) 1003
W (Pin 3:14)
BYE
3003
W (Pin 1:27)
1
[] A.J. Stoll - Grove City (0-0) 1003
L (Pin 3:14)
2003
W (Pin 2:55)
BYE
2
[] Jenrri Molina - Walnut Ridge (7-11) BYE
2003
L (Pin 2:55)
3003
L (Pin 1:27)
3
Bracket After Pool
Axel Ventura (HDA)
4000 (Pin 1:24) 
Nathan Demangeont (WOO)
Kobe Epperly (VER)
4001 (Pin 3:44) 
Tamas Eder (DHA)
Connor Voltz (TWI)
4002 (Dec 9-4) 
Blake Holzschuh (LEL)
Matt Motter (VBU)
4003 (Pin 2:40) 
A.J. Stoll (GCI)
Axel Ventura (HDA)
5000 (Dec 3-2) 
Kobe Epperly (VER)
Connor Voltz (TWI)
5001 (Maj 10-1) 
Matt Motter (VBU)
Kobe Epperly (VER)

6000 (Dec 9-3)

1st Place Winner

Matt Motter (VBU)

Axel Ventura (HDA)

6001 (For)

3rd Place Winner

Connor Voltz (TWI)

Nathan Demangeont (WOO)
5002 (Pin 2:16) 
Tamas Eder (DHA)
Blake Holzschuh (LEL)
5003 (Pin 2:47) 
A.J. Stoll (GCI)
Nathan Demangeont (WOO)

6002 (Pin 2:38)

5th Place Winner

A.J. Stoll (GCI)

Tamas Eder (DHA)

6003 (Def)

7th Place Winner

Blake Holzschuh (LEL)
5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 113 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Trevor Mangahas - Pickerington Central (18-3) 1004
W (Pin 0:22)
BYE
3004
W (Pin 1:40)
1
[] Drew Rush - Woodridge (7-5) BYE
2004
W (Pin 2:30)
3004
L (Pin 1:40)
2
[] Cole Renier - Logan Elm (14-12) 1004
L (Pin 0:22)
2004
L (Pin 2:30)
BYE
3
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Douglas Patterson - Mifflin (-) 1005
W (Tec 19-4)
2005
W (Pin 1:59)
BYE
1
[] Eddie Roberts - Central Crossing (3-9) 1005
L (Tec 19-4)
BYE
3005
L (Pin 3:32)
3
[] Noah Varga - Versailles (0-0) BYE
2005
L (Pin 1:59)
3005
W (Pin 3:32)
2
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Matt Verdes - Vandalia Butler (21-5) BYE
2006
W (Pin 0:39)
3006
W (Pin 1:38)
1
[] Maddix OBryant - Xenia (3-13) 1006
L (Pin 1:26)
2006
L (Pin 0:39)
BYE
3
[] Jackson Kuhn - Grove City (6-11) 1006
W (Pin 1:26)
BYE
3006
L (Pin 1:38)
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Trevor Huber - Versailles (19-11) 1007
L (Maj 10-0)
BYE
3007
W (Pin 0:34)
2
[] Josh Suddeth - Vandalia Butler (-) 1007
W (Maj 10-0)
2007
W (Pin 1:09)
BYE
1
[] Karon Mitchell - Mifflin (-) BYE
2007
L (Pin 1:09)
3007
L (Pin 0:34)
3
Bracket After Pool
Trevor Mangahas (PCE)
4004 (Pin 1:01) 
Noah Varga (VER)
Josh Suddeth (VBU)
4005 (Pin 0:52) 
Jackson Kuhn (GCI)
Douglas Patterson (MIF)
4006 (Pin 1:47) 
Drew Rush (WOO)
Matt Verdes (VBU)
4007 (Pin 1:24) 
Trevor Huber (VER)
Trevor Mangahas (PCE)
5004 (Maj 10-2) 
Josh Suddeth (VBU)
Douglas Patterson (MIF)
5005 (Maj 13-4) 
Matt Verdes (VBU)
Trevor Mangahas (PCE)

6004 (Pin 1:24)

1st Place Winner

Matt Verdes (VBU)

Josh Suddeth (VBU)

6005 (Dec 13-9)

3rd Place Winner

Douglas Patterson (MIF)

Noah Varga (VER)
5006 (Pin 2:09) 
Jackson Kuhn (GCI)
Drew Rush (WOO)
5007 (Pin 1:00) 
Trevor Huber (VER)
Noah Varga (VER)

6006 (Dec 6-1)

5th Place Winner

Trevor Huber (VER)

Jackson Kuhn (GCI)

6007 (Tec 17-2)

7th Place Winner

Drew Rush (WOO)
5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 120 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Logan Hoskins - Vandalia Butler (22-3) 1008
W (Pin 1:00)
2009
W (Pin 0:58)
3009
W (Pin 1:15)
1
[8] Colin Duke - Logan (13-8) 1009
W (Tec 15-0)
2008
W (Pin 2:41)
3009
L (Pin 1:15)
2
[] Ryan Chupko - Delaware Hayes (0-1) 1009
L (Tec 15-0)
2009
L (Pin 0:58)
3008
L (Pin 3:06)
4
[] Johney Kincaid - Whetstone (5-7) 1008
L (Pin 1:00)
2008
L (Pin 2:41)
3008
W (Pin 3:06)
3
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Hudson Leapley - Central Crossing (12-6) 1010
W (Pin 1:24)
2011
W (Pin 5:04)
3011
L (Dec 9-8)
2
[7] Jordan Vass - Woodridge (15-4) 1011
W (Pin 0:45)
2010
W (Pin 0:21)
3011
W (Dec 9-8)
1
[] Dewon Ellision - Mifflin (7-6) 1010
L (Pin 1:24)
2010
L (Pin 0:21)
3010
L (Dec 17-14)
4
[] Austin Craycraft - Hilliard Darby (0-0) 1011
L (Pin 0:45)
2011
L (Pin 5:04)
3010
W (Dec 17-14)
3
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Ryan Blackerby - Hilliard Darby (9-8) 1013
L (Dec 4-3)
2013
W (Maj 12-3)
3012
W (Pin 1:59)
2
[] Khali Brooks - Vandalia Butler (0-0) 1012
W (Maj 11-3)
2012
L (Pin 1:36)
3012
L (Pin 1:59)
3
[6] Brandon Callow - Twinsburg (13-9) 1013
W (Dec 4-3)
2012
W (Pin 1:36)
3013
W (Pin 4:39)
1
[] Caden Gordon - Grove City (6-11) 1012
L (Maj 11-3)
2013
L (Maj 12-3)
3013
L (Pin 4:39)
4
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Jacob Poling - Versailles (27-5) 1014
W (Dec 5-1)
2014
W (Pin 0:40)
3014
W (Pin 1:46)
1
[] Keith Evans - Tecumseh (10-8) 1015
W (Maj 16-4)
2015
L (Maj 18-5)
3014
L (Pin 1:46)
3
[5] Dylan Hartranft - Logan Elm (18-9) 1014
L (Dec 5-1)
2015
W (Maj 18-5)
3015
W (Tec 17-1)
2
[] Yaniel Castillo - Walnut Ridge (6-7) 1015
L (Maj 16-4)
2014
L (Pin 0:40)
3015
L (Tec 17-1)
4
Bracket After Pool
Logan Hoskins (VBU)
4008 (Pin 0:23) 
Jacob Poling (VER)
Jordan Vass (WOO)
4009 (Pin 2:16) 
Brandon Callow (TWI)
Logan Hoskins (VBU)

5008 (Pin 1:44)

1st Place Winner

Brandon Callow (TWI)

Jacob Poling (VER)

5009 (Pin 2:21)

3rd Place Winner

Jordan Vass (WOO)

Colin Duke (LOG)
4010 (Dec 3-0) 
Dylan Hartranft (LEL)
Hudson Leapley (CCR)
4011 (Dec 8-2) 
Ryan Blackerby (HDA)
Colin Duke (LOG)

5010 (Dec 6-2)

5th Place Winner

Hudson Leapley (CCR)

Dylan Hartranft (LEL)

5011 (For)

7th Place Winner

Ryan Blackerby (HDA)
5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 126 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] David Massey - Woodridge (19-2) 1017
W (Pin 3:00)
2017
W (Pin 1:54)
3016
W (Pin 2:37)
1
[] Jack Zimmerman - Whetstone (2-9) 1017
L (Pin 3:00)
2016
L (Pin 1:56)
3017
L (Pin 1:18)
4
[] Justin Carney - Central Crossing (3-7) 1016
L (Dec 12-9)
2017
L (Pin 1:54)
3017
W (Pin 1:18)
3
[] Holden Walters - Pickerington Central (7-6) 1016
W (Dec 12-9)
2016
W (Pin 1:56)
3016
L (Pin 2:37)
2
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Hunter Donnan - Tecumseh (21-5) 1019
W (Tec 20-5)
2018
W (Maj 12-1)
3019
W (Pin 1:11)
1
[] Zach Raquepaw - Delaware Hayes (8-10) 1019
L (Tec 20-5)
2019
W (Pin 1:09)
3018
W (Dec 7-1)
2
[] Blake Snoufer - Central Crossing (0-0) 1018
L (Pin 1:14)
2019
L (Pin 1:09)
3019
L (Pin 1:11)
4
[] Henry Ovalle - Twinsburg (-) 1018
W (Pin 1:14)
2018
L (Maj 12-1)
3018
L (Dec 7-1)
3
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Bailey Suddeth - Vandalia Butler (12-5) 1020
W (Dec 7-4)
2021
W (Pin 1:27)
3021
W (Dec 7-2)
1
[] Isaac Richards - Hilliard Darby (5-2) 1021
W (Pin 4:41)
2020
W (Dec 9-3)
3021
L (Dec 7-2)
2
[] Jacob Flask - Twinsburg (8-9) 1020
L (Dec 7-4)
2020
L (Dec 9-3)
3020
W (Pin 0:58)
3
[] Josiah Bever - Grove City (0-4) 1021
L (Pin 4:41)
2021
L (Pin 1:27)
3020
L (Pin 0:58)
4
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Cael Bey - Versailles (21-11) 1022
W (Maj 14-6)
2022
L (Pin 0:44)
3022
W (Pin 1:33)
1
Head to Head
[] Clutch Poling - Logan (2-6) 1023
L (Pin 0:41)
2022
W (Pin 0:44)
3023
L (Pin 1:29)
4
Points Scored
[] Angel Sambois - Walnut Ridge (10-12) 1023
W (Pin 0:41)
2023
L (Pin 3:48)
3022
L (Pin 1:33)
3
Pin Time
[] Demeko Barnes - Delaware Hayes (5-4) 1022
L (Maj 14-6)
2023
W (Pin 3:48)
3023
W (Pin 1:29)
2
Bracket After Pool
David Massey (WOO)
4012 (Maj 9-1) 
Cael Bey (VER)
Hunter Donnan (TEC)
4013 (Dec 2-1) 
Bailey Suddeth (VBU)
David Massey (WOO)

6008 (Maj 12-2)

1st Place Winner

Bailey Suddeth (VBU)

Cael Bey (VER)

6009 (Dec 2-0)

3rd Place Winner

Hunter Donnan (TEC)

Holden Walters (PCE)
4014 (Dec 7-0) 
Demeko Barnes (DHA)
Zach Raquepaw (DHA)
4015 (Dec 8-3) 
Isaac Richards (HDA)
Demeko Barnes (DHA)

6010 (Dec 3-1)

5th Place Winner

Isaac Richards (HDA)

Holden Walters (PCE)

6011 (Maj 12-0)

7th Place Winner

Zach Raquepaw (DHA)
5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 132 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Ronnie Pietro - Vandalia Butler (18-4) 1024
W (Pin 1:08)
2025
W (Pin 3:10)
3025
W (Tec 18-2)
1
[] Mike Magyar - Twinsburg (1-0) 1025
L (Pin 2:06)
2025
L (Pin 3:10)
3024
W (Pin 0:41)
3
[] Ford Buterbaugh - Whetstone (4-7) 1024
L (Pin 1:08)
2024
L (Pin 0:39)
3024
L (Pin 0:41)
4
[8] Blake Stevens - Grove City (10-5) 1025
W (Pin 2:06)
2024
W (Pin 0:39)
3025
L (Tec 18-2)
2
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Zach Williams - Delaware Hayes (19-6) 1026
L (Dec 12-11)
2027
W (Pin 1:46)
3027
L (Dec 6-4)
3
[7] Noah Dotson - Pickerington Central (15-7) 1027
W (Pin 1:25)
2026
L (Maj 15-2)
3027
W (Dec 6-4)
2
[] Cyle Wells - Tecumseh (21-4) 1026
W (Dec 12-11)
2026
W (Maj 15-2)
3026
W (Pin 0:49)
1
[] Jacob Smart - Logan (12-7) 1027
L (Pin 1:25)
2027
L (Pin 1:46)
3026
L (Pin 0:49)
4
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Isaac Bennett - Logan Elm (27-2) 1028
W (Dec 10-3)
2028
W (Dec 17-10)
3028
W (Dec 5-0)
1
[] Ben Brown - Hilliard Darby (9-10) 1028
L (Dec 10-3)
2029
L (Dec 8-3)
3029
L (Dec 11-10)
4
[6] Devin Wood - Central Crossing (11-3) 1029
W (Dec 7-4)
2029
W (Dec 8-3)
3028
L (Dec 5-0)
2
[] Desmond Diggs - Xenia (17-6) 1029
L (Dec 7-4)
2028
L (Dec 17-10)
3029
W (Dec 11-10)
3
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Preston Platfoot - Versailles (29-9) 1030
W (Pin 2:25)
2030
W (For)
3030
L (Dec 6-0)
2
[5] Brandon Reeves - Woodridge (15-4) 1031
W (For)
2031
W (Pin 1:35)
3030
W (Dec 6-0)
1
[] Forfeit - Mifflin (5-4) 1031
L (For)
2030
L (For)
3031
L (For)
4
[] Izak Bukky - Logan (0-0) 1030
L (Pin 2:25)
2031
L (Pin 1:35)
3031
W (For)
3
Bracket After Pool
Ronnie Pietro (VBU)
4016 (Tec 16-0) 
Brandon Reeves (WOO)
Cyle Wells (TEC)
4017 (Dec 12-9) 
Isaac Bennett (LEL)
Ronnie Pietro (VBU)

6012 (Tec 15-0)

1st Place Winner

Isaac Bennett (LEL)

Brandon Reeves (WOO)

6013 (Pin 3:55)

3rd Place Winner

Cyle Wells (TEC)

Blake Stevens (GCI)
4018 (Pin 2:30) 
Preston Platfoot (VER)
Noah Dotson (PCE)
4019 (Dec 9-8) 
Devin Wood (CCR)
Preston Platfoot (VER)

6014 (Dec 4-2)

5th Place Winner

Devin Wood (CCR)

Blake Stevens (GCI)

6015 (Dec 14-11)

7th Place Winner

Noah Dotson (PCE)
5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 138 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Ryan Fahy - Central Crossing (9-6) 1032
W (Tec 20-3)
2033
W (Dec 11-4)
3033
W (Dec 5-1)
1
[] Deric Luther - Walnut Ridge (12-11) 1033
L (Maj 11-3)
2032
L (Maj 14-6)
3033
L (Dec 5-1)
4
[] Brian Fay - Woodridge (8-7) 1033
W (Maj 11-3)
2033
L (Dec 11-4)
3032
W (Pin 3:44)
2
[] Darric McClinton - Whetstone (0-0) 1032
L (Tec 20-3)
2032
W (Maj 14-6)
3032
L (Pin 3:44)
3
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Justin Swavely - Grove City (18-1) 1035
W (Pin 1:09)
2035
W (Pin 1:00)
3034
W (Pin 3:31)
1
[] Zaquria Mott - Pickerington Central (0-0) 1034
L (Pin 3:04)
2034
L (Dec 6-5)
3034
L (Pin 3:31)
4
[] Michael Brandt - Vandalia Butler (11-11) 1034
W (Pin 3:04)
2035
L (Pin 1:00)
3035
W (Maj 14-3)
2
[] Zach Vent - Hilliard Darby (4-6) 1035
L (Pin 1:09)
2034
W (Dec 6-5)
3035
L (Maj 14-3)
3
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Lucas Rodgers - Tecumseh (16-6) 1037
W (Dec 12-7)
2036
W (Tec 23-6)
3037
L (Inj)
2
[] Ethan Morra - Central Crossing (0-0) 1036
L (Pin 2:31)
2037
L (Pin 3:56)
3037
W (Inj)
4
[] Thomas Reynolds - Logan (11-10) 1037
L (Dec 12-7)
2037
W (Pin 3:56)
3036
W (Pin 2:19)
1
Team Points
[] Alex Kaiser - Versailles (0-0) 1036
W (Pin 2:31)
2036
L (Tec 23-6)
3036
L (Pin 2:19)
3
Head to Head
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Peyton Bennett - Logan Elm (26-2) 1039
W (Pin 1:43)
2038
W (Dec 3-0)
3039
W (Dec 5-2)
1
[] Ross Jeffers - Delaware Hayes (1-3) 1039
L (Pin 1:43)
2039
L (Pin 2:52)
3038
L (Pin 3:21)
4
[] Jack Turle - Twinsburg (6-7) 1038
L (Pin 4:57)
2039
W (Pin 2:52)
3039
L (Dec 5-2)
3
[] Kyle Wuebker - Versailles (27-10) 1038
W (Pin 4:57)
2038
L (Dec 3-0)
3038
W (Pin 3:21)
2
Bracket After Pool
Ryan Fahy (CCR)
4020 (Dec 3-2) 
Peyton Bennett (LEL)
Justin Swavely (GCI)
4021 (For) 
Lucas Rodgers (TEC)
Ryan Fahy (CCR)

6016 (Dec 8-5)

1st Place Winner

Justin Swavely (GCI)

Peyton Bennett (LEL)

6017 (For)

3rd Place Winner

Lucas Rodgers (TEC)

Brian Fay (WOO)
4022 (Dec 5-3) 
Kyle Wuebker (VER)
Michael Brandt (VBU)
4023 (Pin 2:56) 
Thomas Reynolds (LOG)
Kyle Wuebker (VER)

6018 (Dec 10-9)

5th Place Winner

Thomas Reynolds (LOG)

Brian Fay (WOO)

6019 (Dec 7-5)

7th Place Winner

Michael Brandt (VBU)
5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 145 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Kris Jones - Twinsburg (0-0) 1041
L (Dec 8-4)
2041
W (For)
3040
W (Dec 5-1)
2
[] Forfeit - Walnut Ridge (3-12) 1040
L (For)
2041
L (For)
3041
L (For)
4
[] Carter Holt - Hilliard Darby (1-5) 1040
W (For)
2040
L (Pin 1:48)
3040
L (Dec 5-1)
3
[] Joseph Campbell - Tecumseh (8-4) 1041
W (Dec 8-4)
2040
W (Pin 1:48)
3041
W (For)
1
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Braeden Butler - Logan Elm (18-6) 1043
W (Tec 16-1)
2042
W (Tec 17-2)
3043
W (Pin 2:23)
1
[] Derek Layne - Central Crossing (4-7) 1043
L (Tec 16-1)
2043
L (Pin 2:26)
3042
W (Pin 2:45)
3
[] Angelo Frammartino - Woodridge (0-0) 1042
W (Dec 12-7)
2043
W (Pin 2:26)
3043
L (Pin 2:23)
2
[] Hassan Sessay - Whetstone (10-10) 1042
L (Dec 12-7)
2042
L (Tec 17-2)
3042
L (Pin 2:45)
4
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Marcus Zullo - Pickerington Central (21-5) 1045
W (Pin 3:11)
2044
W (Pin 3:20)
3045
W (Pin 1:59)
1
[] Sean Hazelton - Delaware Hayes (1-6) 1044
W (Pin 1:06)
2044
L (Pin 3:20)
3044
L (Pin 2:14)
3
[] Aamir Abdullah-Thomas - Woodridge (4-4) 1045
L (Pin 3:11)
2045
W (Dec 10-6)
3044
W (Pin 2:14)
2
[] Nathan Wagner - Versailles (10-17) 1044
L (Pin 1:06)
2045
L (Dec 10-6)
3045
L (Pin 1:59)
4
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Carter Frasure - Logan (17-5) 1047
W (Pin 3:42)
2046
W (Pin 2:48)
3047
W (Pin 1:06)
1
[] Joe Solomon - Vandalia Butler (1-6) 1046
L (Pin 3:11)
2047
L (Pin 4:31)
3047
L (Pin 1:06)
4
[] Phillip Nared - Xenia (12-8) 1046
W (Pin 3:11)
2046
L (Pin 2:48)
3046
L (Pin 6:19)
3
[] Schuyler Marinelli - Grove City (14-6) 1047
L (Pin 3:42)
2047
W (Pin 4:31)
3046
W (Pin 6:19)
2
Bracket After Pool
Joseph Campbell (TEC)
4024 (Pin 1:57) 
Carter Frasure (LOG)
Braeden Butler (LEL)
4025 (Pin 3:07) 
Marcus Zullo (PCE)
Carter Frasure (LOG)

6020 (Pin 3:12)

1st Place Winner

Marcus Zullo (PCE)

Joseph Campbell (TEC)

6021 (Dec 9-8)

3rd Place Winner

Braeden Butler (LEL)

Kris Jones (TWI)
4026 (Dec 4-2) 
Schuyler Marinelli (GCI)
Angelo Frammartino (WOO)
4027 (Dec 8-5) 
Aamir Abdullah-Thomas (WOO)
Schuyler Marinelli (GCI)

6022 (Dec 11-4)

5th Place Winner

Aamir Abdullah-Thomas (WOO)

Kris Jones (TWI)

6023 (Dec 6-4)

7th Place Winner

Angelo Frammartino (WOO)
5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 152 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Jestin Love - Vandalia Butler (20-3) 1048
W (Pin 0:22)
2049
W (Pin 0:40)
3049
W (Pin 1:16)
1
[] Sihlas Padmore - Walnut Ridge (11-12) 1049
L (Pin 1:57)
2049
L (Pin 0:40)
3048
W (Dec 10-5)
3
[8] Moutaga Sy - Mifflin (8-4) 1049
W (Pin 1:57)
2048
W (Pin 5:46)
3049
L (Pin 1:16)
2
[] Noah Gilmore - Versailles (0-0) 1048
L (Pin 0:22)
2048
L (Pin 5:46)
3048
L (Dec 10-5)
4
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Hunter Barker - Grove City (17-3) 1050
W (For)
2051
W (Pin 1:55)
3051
L (Dec 8-3)
2
[7] Isaac Yoho - Woodridge (17-4) 1051
W (Pin 0:39)
2050
W (For)
3051
W (Dec 8-3)
1
[] Clay Ours - Delaware Hayes (2-3) 1051
L (Pin 0:39)
2051
L (Pin 1:55)
3050
W (For)
3
[] Forfeith - Whetstone (9-10) 1050
L (For)
2050
L (For)
3050
L (For)
4
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Alec Hall - Tecumseh (13-5) 1052
W (Tec 15-0)
2052
W (Tec 17-2)
3052
L (Dec 10-3)
2
[6] Aidan Corrigan - Twinsburg (24-5) 1053
W (Tec 16-0)
2053
W (Pin 1:53)
3052
W (Dec 10-3)
1
[] Chase Brooks - Central Crossing (1-10) 1052
L (Tec 15-0)
2053
L (Pin 1:53)
3053
W (Pin 3:20)
3
[] Danny Cadell - Pickerington Central (4-2) 1053
L (Tec 16-0)
2052
L (Tec 17-2)
3053
L (Pin 3:20)
4
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Caiden Rayburn - Hilliard Darby (0-0) 1054
W (Pin 0:32)
2055
W (Pin 0:18)
3055
W (Dec 6-4)
1
[] Clayton Davis - Xenia (5-14) 1055
L (Pin 0:35)
2055
L (Pin 0:18)
3054
W (Pin 3:30)
3
[] Cole Hartley - Logan Elm (3-13) 1054
L (Pin 0:32)
2054
L (Pin 1:20)
3054
L (Pin 3:30)
4
[5] Jeffery Mullinax - Logan (20-4) 1055
W (Pin 0:35)
2054
W (Pin 1:20)
3055
L (Dec 6-4)
2
Bracket After Pool
Jestin Love (VBU)
4028 (Tec 15-0) 
Caiden Rayburn (HDA)
Isaac Yoho (WOO)
4029 (Dec 7-3) 
Aidan Corrigan (TWI)
Jestin Love (VBU)

6024 (Pin 4:18)

1st Place Winner

Isaac Yoho (WOO)

Caiden Rayburn (HDA)

6025 (Tec 18-0)

3rd Place Winner

Aidan Corrigan (TWI)

Moutaga Sy (MIF)
4030 (Pin 3:36) 
Jeffery Mullinax (LOG)
Hunter Barker (GCI)
4031 (Pin 4:18) 
Alec Hall (TEC)
Jeffery Mullinax (LOG)

6026 (Pin 3:58)

5th Place Winner

Hunter Barker (GCI)

Moutaga Sy (MIF)

6027 (DQ)

7th Place Winner

Alec Hall (TEC)
5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 160 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Jaden Mattox - Central Crossing (13-0) 1057
W (Pin 2:27)
2057
W (Pin 1:55)
3056
W (Pin 5:02)
1
[8] Matt Demangeont - Woodridge (9-6) 1056
W (Pin 1:48)
2056
W (Pin 1:50)
3056
L (Pin 5:02)
2
[] Seth Barnes - Logan (0-0) 1057
L (Pin 2:27)
2056
L (Pin 1:50)
3057
W (Pin 0:40)
3
[] Dominic Reynolds - Grove City (0-0) 1056
L (Pin 1:48)
2057
L (Pin 1:55)
3057
L (Pin 0:40)
4
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Caleb Linton - Logan Elm (22-5) 1059
W (Pin 1:00)
2058
W (Pin 1:22)
3059
W (Dec 7-0)
1
[7] Mason Motter - Vandalia Butler (16-9) 1058
W (Maj 9-1)
2059
W (Pin 1:14)
3059
L (Dec 7-0)
2
[] Derek Corian - Versailles (0-0) 1058
L (Maj 9-1)
2058
L (Pin 1:22)
3058
W (Pin 3:46)
3
[] Ethan Kessler - Logan (6-9) 1059
L (Pin 1:00)
2059
L (Pin 1:14)
3058
L (Pin 3:46)
4
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Austin Cefaratti - Twinsburg (0-0) 1061
W (Pin 1:59)
2060
W (Pin 0:28)
3061
W (Maj 15-3)
1
[] Chasey Teodecki - Woodridge (0-0) 1060
L (Pin 0:57)
2060
L (Pin 0:28)
3060
W (Maj 14-5)
3
[6] Namar Tucker - Mifflin (-) 1060
W (Pin 0:57)
2061
W (Dec 11-6)
3061
L (Maj 15-3)
2
[] Isaiah Beneker - Hilliard Darby (8-7) 1061
L (Pin 1:59)
2061
L (Dec 11-6)
3060
L (Maj 14-5)
4
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Irbaham Sessay - Whetstone (0-0) 1062
W (Pin 3:22)
2062
W (Pin 1:59)
3062
L (Maj 12-2)
2
[] D.J. Hicks - Vandalia Butler (-) 1062
L (Pin 3:22)
2063
L (Pin 1:37)
3063
W (Pin 0:49)
3
[5] Corbin May - Delaware Hayes (18-6) 1063
W (Pin 0:26)
2063
W (Pin 1:37)
3062
W (Maj 12-2)
1
[] Samo Olejnicek - Tecumseh (3-5) 1063
L (Pin 0:26)
2062
L (Pin 1:59)
3063
L (Pin 0:49)
4
Bracket After Pool
Jaden Mattox (CCR)
4032 (Pin 4:20) 
Corbin May (DHA)
Caleb Linton (LEL)
4033 (Dec 4-2) 
Austin Cefaratti (TWI)
Jaden Mattox (CCR)

6028 (Tec 21-5)

1st Place Winner

Caleb Linton (LEL)

Corbin May (DHA)

6029 (Dec 5-2)

3rd Place Winner

Austin Cefaratti (TWI)

Matt Demangeont (WOO)
4034 (Dec 7-6) 
Irbaham Sessay (WHE)
Mason Motter (VBU)
4035 (Pin 2:50) 
Namar Tucker (MIF)
Irbaham Sessay (WHE)

6030 (Dec 5-3)

5th Place Winner

Mason Motter (VBU)

Matt Demangeont (WOO)

6031 (Dec 10-9)

7th Place Winner

Namar Tucker (MIF)
5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 170 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Spencer Robinson - Woodridge (16-3) 1064
W (Pin 2:17)
2065
W (Pin 1:07)
3065
W (Maj 12-2)
1
[] Mohamadou Diouf - Walnut Ridge (5-13) 1064
L (Pin 2:17)
2064
L (Pin 5:48)
3064
L (Pin 4:45)
4
[8] Tyler Gigandet - Versailles (22-8) 1065
W (Pin 3:11)
2064
W (Pin 5:48)
3065
L (Maj 12-2)
2
[] Gary Carter - Mifflin (-) 1065
L (Pin 3:11)
2065
L (Pin 1:07)
3064
W (Pin 4:45)
3
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Tommy Rowe - Tecumseh (18-5) 1066
W (Pin 3:19)
2066
W (Pin 0:50)
3066
W (Dec 2-1)
1
[] Bradley Weaver - Hilliard Darby (2-4) 1066
L (Pin 3:19)
2067
W (Def)
3067
L (For)
4
[] Taylor Maxwell - Xenia (8-8) 1067
L (Pin 0:36)
2066
L (Pin 0:50)
3067
W (For)
3
Head to Head
[7] Mason Sutandar - Delaware Hayes (13-7) 1067
W (Pin 0:36)
2067
L (Def)
3066
L (Dec 2-1)
2
Team Points
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Ethan Cyrette - Vandalia Butler (23-8) 1068
W (Pin 1:26)
2069
W (Pin 1:29)
3069
W (Pin 1:49)
1
[6] Mason Morris - Central Crossing (11-4) 1069
W (Pin 5:10)
2068
W (Pin 1:20)
3069
L (Pin 1:49)
2
[] Carlin Hamilton - Grove City (2-10) 1069
L (Pin 5:10)
2069
L (Pin 1:29)
3068
L (Dec 13-7)
4
[] Kalman Buterbaugh - Whetstone (7-6) 1068
L (Pin 1:26)
2068
L (Pin 1:20)
3068
W (Dec 13-7)
3
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Joe Voltz - Twinsburg (7-7) 1071
W (Pin 1:44)
2071
W (Pin 2:43)
3070
L (Maj 10-0)
2
[5] Silas Pearson - Pickerington Central (13-4) 1070
W (Pin 2:29)
2070
W (Pin 0:19)
3070
W (Maj 10-0)
1
[] Luke Linton - Logan Elm (11-16) 1071
L (Pin 1:44)
2070
L (Pin 0:19)
3071
W (Pin 4:24)
3
[] Carson Shaben - Logan (9-8) 1070
L (Pin 2:29)
2071
L (Pin 2:43)
3071
L (Pin 4:24)
4
Bracket After Pool
Spencer Robinson (WOO)
4036 (Pin 5:56) 
Silas Pearson (PCE)
Tommy Rowe (TEC)
4037 (Pin 4:34) 
Ethan Cyrette (VBU)
Spencer Robinson (WOO)

6032 (Dec 4-1)

1st Place Winner

Ethan Cyrette (VBU)

Silas Pearson (PCE)

6033 (Maj 13-4)

3rd Place Winner

Tommy Rowe (TEC)

Tyler Gigandet (VER)
4038 (Maj 8-0) 
Joe Voltz (TWI)
Mason Sutandar (DHA)
4039 (Dec 7-5) 
Mason Morris (CCR)
Joe Voltz (TWI)

6034 (Pin 0:47)

5th Place Winner

Mason Sutandar (DHA)

Tyler Gigandet (VER)

6035 (For)

7th Place Winner

Mason Morris (CCR)
5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 182 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Jansen Love - Vandalia Butler (14-4) 1072
W (Pin 0:12)
2073
W (Pin 0:52)
3073
W (Pin 0:54)
1
[] Nathan Vanhouten - Central Crossing (0-9) 1072
L (Pin 0:12)
2072
L (Maj 10-0)
3072
W (Pin 3:37)
3
[] Noah Samerdack - Woodridge (7-8) 1073
W (Pin 0:34)
2072
W (Maj 10-0)
3073
L (Pin 0:54)
2
[] Nick Getz - Grove City (6-11) 1073
L (Pin 0:34)
2073
L (Pin 0:52)
3072
L (Pin 3:37)
4
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Rodney Beneker - Hilliard Darby (14-4) 1075
W (Pin 1:05)
2075
W (Dec 5-3)
3074
W (Dec 6-1)
1
[] Christian Algoe - Logan Elm (10-15) 1074
L (Dec 7-4)
2074
W (Pin 0:46)
3074
L (Dec 6-1)
3
[] Cole Breakall - Xenia (4-6) 1075
L (Pin 1:05)
2074
L (Pin 0:46)
3075
L (Pin 1:34)
4
[] Jacob McCloskey - Delaware Hayes (10-8) 1074
W (Dec 7-4)
2075
L (Dec 5-3)
3075
W (Pin 1:34)
2
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Phillip Thompson - West (16-5) 1076
W (Dec 7-3)
2076
W (Pin 3:25)
3076
W (Pin 4:30)
1
[] Drew Bayless - Tecumseh (4-10) 1077
L (Maj 16-5)
2076
L (Pin 3:25)
3077
L (Pin 0:27)
4
[] Eric Shaw - Mifflin (6-4) 1076
L (Dec 7-3)
2077
W (Pin 1:35)
3077
W (Pin 0:27)
2
[] Nykeese Everett - Walnut Ridge (0-0) 1077
W (Maj 16-5)
2077
L (Pin 1:35)
3076
L (Pin 4:30)
3
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Isaac Grilliot - Versailles (24-8) 1078
W (Pin 2:58)
2078
W (Pin 2:25)
3078
W (Pin 2:21)
1
[] Chase Hull - Logan (11-5) 1079
W (Pin 3:59)
2078
L (Pin 2:25)
3079
W (Pin 0:43)
2
[] James Given - Central Crossing (0-0) 1078
L (Pin 2:58)
2079
L (Dec 11-7)
3079
L (Pin 0:43)
4
[] Mike Woodard - Whetstone (9-3) 1079
L (Pin 3:59)
2079
W (Dec 11-7)
3078
L (Pin 2:21)
3
Bracket After Pool
Jansen Love (VBU)
4040 (Pin 0:42) 
Isaac Grilliot (VER)
Rodney Beneker (HDA)
4041 (Dec 7-2) 
Phillip Thompson (WES)
Jansen Love (VBU)

6036 (Pin 0:16)

1st Place Winner

Rodney Beneker (HDA)

Isaac Grilliot (VER)

6037 (Dec 12-6)

3rd Place Winner

Phillip Thompson (WES)

Noah Samerdack (WOO)
4042 (Pin 2:46) 
Chase Hull (LOG)
Jacob McCloskey (DHA)
4043 (Dec 5-4) 
Eric Shaw (MIF)
Noah Samerdack (WOO)

6038 (Dec 3-2)

5th Place Winner

Eric Shaw (MIF)

Chase Hull (LOG)

6039 (Pin 2:34)

7th Place Winner

Jacob McCloskey (DHA)
5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 195 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Jared Ball - Hilliard Darby (0-0) 1080
W (Pin 0:43)
2081
W (For)
3081
W (Pin 0:15)
1
[] Rightous Fleshman - Mifflin (0-0) 1080
L (Pin 0:43)
2080
W (Pin 1:55)
3080
W (For)
2
[] Jeremy Freshour - West (-) 1081
W (For)
2080
L (Pin 1:55)
3081
L (Pin 0:15)
3
[] Forfeit - Xenia (0-0) 1081
L (For)
2081
L (For)
3080
L (For)
4
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Brady Garren - Logan (19-2) 1083
W (Pin 0:55)
2083
W (Pin 0:31)
3082
W (Pin 0:25)
1
[] Hayden Palmer - Tecumseh (0-0) 1082
W (Pin 1:00)
2083
L (Pin 0:31)
3083
W (Pin 0:34)
2
[] James Miller - Walnut Ridge (0-0) 1083
L (Pin 0:55)
2082
L (Pin 1:37)
3083
L (Pin 0:34)
4
[] Max Petty - Grove City (2-11) 1082
L (Pin 1:00)
2082
W (Pin 1:37)
3082
L (Pin 0:25)
3
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Bowen McConahay - Logan Elm (14-5) 1085
W (Pin 0:59)
2085
W (Pin 1:30)
3084
W (Dec 11-7)
1
[] Jamerion Elmore - Walnut Ridge (1-14) 1084
L (Pin 0:59)
2085
L (Pin 1:30)
3085
L (Pin 0:13)
4
[] Keaton Synder - Pickerington Central (0-0) 1085
L (Pin 0:59)
2084
L (Pin 1:26)
3085
W (Pin 0:13)
3
[] Jack Kerlee - Woodridge (9-8) 1084
W (Pin 0:59)
2084
W (Pin 1:26)
3084
L (Dec 11-7)
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Zane Hypes - Delaware Hayes (15-5) 1087
W (Dec 8-6)
2087
L (Dec 8-4)
3086
W (Pin 0:49)
2
[] Gage DeHart - Versailles (12-5) 1086
W (Pin 1:13)
2087
W (Dec 8-4)
3087
W (Pin 0:40)
1
[] Brendan McKenzie - Vandalia Butler (1-5) 1086
L (Pin 1:13)
2086
L (Pin 1:01)
3086
L (Pin 0:49)
4
[] Hector Barron - West (7-4) 1087
L (Dec 8-6)
2086
W (Pin 1:01)
3087
L (Pin 0:40)
3
Bracket After Pool
Jared Ball (HDA)
4044 (Pin 1:03) 
Gage DeHart (VER)
Brady Garren (LOG)
4045 (Pin 3:41) 
Bowen McConahay (LEL)
Jared Ball (HDA)

6040 (Pin 0:23)

1st Place Winner

Brady Garren (LOG)

Gage DeHart (VER)

6041 (Dec 4-2)

3rd Place Winner

Bowen McConahay (LEL)

Rightous Fleshman (MIF)
4046 (Pin 4:09) 
Zane Hypes (DHA)
Hayden Palmer (TEC)
4047 (Tec 17-2) 
Jack Kerlee (WOO)
Zane Hypes (DHA)

6042 (Dec 10-9)

5th Place Winner

Jack Kerlee (WOO)

Rightous Fleshman (MIF)

6043 (Dec 8-4)

7th Place Winner

Hayden Palmer (TEC)
5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 220 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] James Jackson - Xenia (12-4) 1088
W (Pin 0:44)
2089
W (Pin 1:14)
3089
W (Pin 2:16)
1
[] Geraldo Gutierrez - Whetstone (4-1) 1088
L (Pin 0:44)
2088
W (Pin 1:05)
3088
W (Pin 4:45)
2
[] Terry Davey - West (0-0) 1089
L (Pin 2:53)
2088
L (Pin 1:05)
3089
L (Pin 2:16)
4
[] Gary Call - Pickerington Central (-) 1089
W (Pin 2:53)
2089
L (Pin 1:14)
3088
L (Pin 4:45)
3
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Tanner Stevens - Grove City (16-3) 1090
W (Pin 1:07)
2091
W (Pin 1:29)
3091
W (Pin 0:12)
1
[] Miles Ashbaugh - Woodridge (6-9) 1090
L (Pin 1:07)
2090
W (Pin 1:55)
3090
W (Pin 1:59)
2
[] Gabe Wilson - Xenia (0-0) 1091
L (Pin 2:48)
2090
L (Pin 1:55)
3091
L (Pin 0:12)
4
[] Abel Garantche - Central Crossing (1-9) 1091
W (Pin 2:48)
2091
L (Pin 1:29)
3090
L (Pin 1:59)
3
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Matthew Shaw - West (20-0) 1092
W (Pin 0:48)
2092
W (Pin 0:59)
BYE
1
[] Ethan Salo - Twinsburg (1-13) 1092
L (Pin 0:48)
BYE
3092
L (Pin 0:28)
3
[] Austin Nerderman - Versailles (11-13) BYE
2092
L (Pin 0:59)
3092
W (Pin 0:28)
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Nathan Robinson - Delaware Hayes (12-7) BYE
2093
W (Pin 1:04)
3093
W (Pin 1:01)
1
[] Cameron Griffith - Pickerington Central (0-0) 1093
L (Dec 9-3)
2093
L (Pin 1:04)
BYE
3
[] Collin Roar - Logan Elm (11-15) 1093
W (Dec 9-3)
BYE
3093
L (Pin 1:01)
2
Bracket After Pool
James Jackson (XEN)
4048 (Maj 12-2) 
Nathan Robinson (DHA)
Tanner Stevens (GCI)
4049 (Dec 4-2) 
Matthew Shaw (WES)
James Jackson (XEN)

6044 (Pin 3:12)

1st Place Winner

Matthew Shaw (WES)

Nathan Robinson (DHA)

6045 (Dec 6-5)

3rd Place Winner

Tanner Stevens (GCI)

Geraldo Gutierrez (WHE)
4050 (Pin 2:40) 
Collin Roar (LEL)
Miles Ashbaugh (WOO)
4051 (Pin 1:00) 
Austin Nerderman (VER)
Collin Roar (LEL)

6046 (Pin 2:07)

5th Place Winner

Austin Nerderman (VER)

Geraldo Gutierrez (WHE)

6047 (Pin 0:34)

7th Place Winner

Miles Ashbaugh (WOO)
5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 285 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Jacob Cover - Hilliard Darby (21-4) 1094
W (Pin 1:00)
2094
W (Pin 0:49)
3094
W (Pin 0:58)
1
[] Omari Green - Central Crossing (0-0) 1094
L (Pin 1:00)
2095
L (Pin 2:57)
3095
W (Pin 0:29)
3
[] J`Von Cain - Delaware Hayes (2-7) 1095
L (Pin 1:38)
2094
L (Pin 0:49)
3095
L (Pin 0:29)
4
[8] Joey Woodlard - Grove City (9-8) 1095
W (Pin 1:38)
2095
W (Pin 2:57)
3094
L (Pin 0:58)
2
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Austin Hindley - Woodridge (12-5) 1097
W (Pin 1:12)
2097
W (Pin 1:28)
3096
W (Dec 3-1)
1
[] Daniel Kaspravich - Whetstone (0-0) 1097
L (Pin 1:12)
2096
L (Pin 1:12)
3097
L (Pin 0:53)
4
[7] James Castro - Pickerington Central (16-7) 1096
W (Pin 3:44)
2096
W (Pin 1:12)
3096
L (Dec 3-1)
2
[] Louden Kiehl - Versailles (0-0) 1096
L (Pin 3:44)
2097
L (Pin 1:28)
3097
W (Pin 0:53)
3
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Bobby Logan - Central Crossing (7-3) 1098
L (Pin 1:35)
2099
W (Pin 0:47)
3099
L (For)
3
[] Alex Mills - Tecumseh (8-8) 1098
W (Pin 1:35)
2098
L (Pin 0:45)
3098
W (Pin 1:52)
2
[] Louie Eigenesee - Grove City (0-0) 1099
L (Pin 0:30)
2099
L (Pin 0:47)
3098
L (Pin 1:52)
4
[6] Dawson Shaw - West (20-0) 1099
W (Pin 0:30)
2098
W (Pin 0:45)
3099
W (For)
1
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Peyton Bartley - Xenia (22-3) 1101
W (Dec 0-0)
2101
W (Pin 0:43)
3100
W (Pin 3:56)
1
[5] Jeffrey Ware - Versailles (28-6) 1100
W (Pin 1:37)
2100
W (Dec 0-0)
3100
L (Pin 3:56)
2
[] BYE - Walnut Ridge (1-4) 1101
L (Dec 0-0)
2100
L (Dec 0-0)
3101
W (Dec 0-0)
3
[] Chase Turner - Vandalia Butler (0-6) 1100
L (Pin 1:37)
2101
L (Pin 0:43)
3101
L (Dec 0-0)
4
Bracket After Pool
Jacob Cover (HDA)
4052 (Pin 2:24) 
Peyton Bartley (XEN)
Austin Hindley (WOO)
4053 (Pin 1:25) 
Dawson Shaw (WES)
Jacob Cover (HDA)

6048 (Pin 1:20)

1st Place Winner

Dawson Shaw (WES)

Peyton Bartley (XEN)

6049 (Dec 1-0)

3rd Place Winner

Austin Hindley (WOO)

Joey Woodlard (GCI)
4054 (Pin 1:15) 
Jeffrey Ware (VER)
James Castro (PCE)
4055 (Def) 
Alex Mills (TEC)
Jeffrey Ware (VER)

6050 (Pin 3:58)

5th Place Winner

James Castro (PCE)

Joey Woodlard (GCI)

6051 (For)

7th Place Winner

Alex Mills (TEC)