6th Annual Comet Classic - 120 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Nick Sabin - Mentor (24-5) 1008
W (Pin 0:58)
BYE
3008
W (Pin 1:22)
1
[] Khali Brooks - Vandalia Butler (2-2) 1008
L (Pin 0:58)
2008
W (Pin 2:14)
BYE
2
[] Avery Palermini - Central Crossing (0-0) BYE
2008
L (Pin 2:14)
3008
L (Pin 1:22)
3
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Aiden Aiello - Bishop Ready (14-2) BYE
2009
W (Tec 17-2)
3009
W (Pin 1:41)
1
[] Khao Sisomphone - Franklin Heights (0-3) 1009
L (Pin 5:08)
BYE
3009
L (Pin 1:41)
3
[] Salim Haqq - Dublin Jerome (4-10) 1009
W (Pin 5:08)
2009
L (Tec 17-2)
BYE
2
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Caden Martin - Hamilton Township (13-4) BYE
2010
W (Maj 20-7)
3010
W (Pin 2:36)
1
[] Charlie Erickson - Thomas Worthington (0-3) 1010
L (Pin 1:51)
BYE
3010
L (Pin 2:36)
3
[] Caleb Keiser - Versailles (9-8) 1010
W (Pin 1:51)
2010
L (Maj 20-7)
BYE
2
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Owen Bingamon - Western Brown (9-3) 1011
W (Pin 0:52)
BYE
BYE
1
[] Owen Spencer - Hamilton Township (5-8) 1011
L (Pin 0:52)
BYE
BYE
2
Pool 5
Name R1 R2 R3 Placement
[5] Colin Swincicki - New Albany (14-7) 1012
W (Pin 0:36)
BYE
BYE
1
[] Noah Brown - Versailles (6-2) 1012
L (Pin 0:36)
BYE
BYE
2
Pool 6
Name R1 R2 R3 Placement
[6] Jack Zimmerman - Whetstone (7-8) 1013
L (Pin 0:40)
BYE
BYE
2
[] Cullen Van Rooyen - Tri-Valley (0-0) 1013
W (Pin 0:40)
BYE
BYE
1
Pool 7
Name R1 R2 R3 Placement
[7] Beau Hardy - Woodridge Local (11-1) 1014
W (Pin 0:23)
BYE
BYE
1
[] Jaycob Hall - Thomas Worthington (0-1) 1014
L (Pin 0:23)
BYE
BYE
2
Pool 8
Name R1 R2 R3 Placement
[] Michael Blain - Thomas Worthington (7-11) 1015
W (Pin 1:10)
BYE
BYE
1
[] Jordan Bixler - Walnut Ridge (6-12) 1015
L (Pin 1:10)
BYE
BYE
2
Bracket After Pool
Nick Sabin (MEN)
4008 (Pin 0:38) 
Michael Blain (TWO)
Owen Bingamon (WBR)
4009 (Pin 3:47) 
Colin Swincicki (NAL)
Aiden Aiello (BRE)
4010 (Pin 1:36) 
Beau Hardy (WLO)
Caden Martin (HTO)
4011 (Maj 10-0) 
Cullen Van Rooyen (TRI)
Nick Sabin (MEN)
5008 (Tec 16-0) 
Owen Bingamon (WBR)
Beau Hardy (WLO)
5009 (Pin 4:41) 
Cullen Van Rooyen (TRI)
Nick Sabin (MEN)

6006 (Pin 3:18)

1st Place Winner

Beau Hardy (WLO)

Owen Bingamon (WBR)

6007 (Pin 0:26)

3rd Place Winner

Cullen Van Rooyen (TRI)

Michael Blain (TWO)
5010 (Pin 1:21) 
Colin Swincicki (NAL)
Aiden Aiello (BRE)
5011 (Dec 6-1) 
Caden Martin (HTO)
Colin Swincicki (NAL)

6008 (Dec 8-4)

5th Place Winner

Aiden Aiello (BRE)

Michael Blain (TWO)

6009 (Pin 0:22)

7th Place Winner

Caden Martin (HTO)