4th Annual Comet Classic - 120 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Josh Suddeth - Vandalia Butler (17-9) 1012
W (Pin 1:50)
2012
W (Pin 3:35)
3012
W (Maj 13-3)
1
[] James Scalf - Grove City (0-0) 1013
L (Pin 3:46)
2012
L (Pin 3:35)
3011
W (Pin 1:03)
3
[8] Rudy Madero - Grove City (12-9) 1013
W (Pin 3:46)
2011
W (Pin 2:16)
3012
L (Maj 13-3)
2
[] Zack Graham - Licking Heights (3-6) 1012
L (Pin 1:50)
2011
L (Pin 2:16)
3011
L (Pin 1:03)
4
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Jacob Poling - Versailles (12-6) 1015
W (Pin 1:17)
2013
W (Pin 0:12)
3014
W (Pin 5:24)
1
[] Zach Raquepaw - Delaware Hayes (4-9) 1015
L (Pin 1:17)
2014
L (Maj 9-0)
3013
W (Pin 0:30)
3
[] Angel Sambois - Walnut Ridge (3-12) 1014
L (Pin 1:25)
2013
L (Pin 0:12)
3013
L (Pin 0:30)
4
[7] Dylan Hartranft - Logan Elm (20-13) 1014
W (Pin 1:25)
2014
W (Maj 9-0)
3014
L (Pin 5:24)
2
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Hudson Leapley - Central Crossing (18-7) 1016
W (Pin 1:20)
2016
W (Pin 2:07)
3016
W (Pin 4:41)
1
[6] Colin Duke - Logan (10-6) 1017
W (Pin 2:30)
2015
W (Pin 1:31)
3016
L (Pin 4:41)
2
[] Koriawn Moody - Mifflin (0-0) 1016
L (Pin 1:20)
2015
L (Pin 1:31)
3015
L (Pin 1:46)
4
[] Tyler Olexa - Delaware Hayes (3-5) 1017
L (Pin 2:30)
2016
L (Pin 2:07)
3015
W (Pin 1:46)
3
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Abdi Mnongerwa - Franklin Heights (19-5) 1018
W (Maj 9-1)
2018
W (Maj 10-2)
3018
W (Pin 1:46)
1
[5] Tony Luc - Pickerington Central (15-5) 1019
L (Pin 1:43)
2017
W (Pin 1:52)
3018
L (Pin 1:46)
3
[] Scot Sinkhorn - Tecumseh (-) 1018
L (Maj 9-1)
2017
L (Pin 1:52)
3017
L (Pin 1:13)
4
[] Mitchell Baines - Oak Hills (9-13) 1019
W (Pin 1:43)
2018
L (Maj 10-2)
3017
W (Pin 1:13)
2
Bracket After Pool
Josh Suddeth (VBU)
4008 (Dec 1-0) 
Abdi Mnongerwa (FHE)
Jacob Poling (VER)
4009 (Maj 11-3) 
Hudson Leapley (CCR)
Josh Suddeth (VBU)

6008 (Dec 6-0)

1st Place Winner

Hudson Leapley (CCR)

Abdi Mnongerwa (FHE)

6009 (Dec 7-5)

3rd Place Winner

Jacob Poling (VER)

Rudy Madero (GCI)
4010 (Dec 7-4) 
Mitchell Baines (OHI)
Dylan Hartranft (LEL)
4011 (Pin 4:25) 
Colin Duke (LOG)
Mitchell Baines (OHI)

6010 (Dec 10-4)

5th Place Winner

Dylan Hartranft (LEL)

Rudy Madero (GCI)

6011 (Dec 13-8)

7th Place Winner

Colin Duke (LOG)