5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 120 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Logan Hoskins - Vandalia Butler (22-3) 1008
W (Pin 1:00)
2009
W (Pin 0:58)
3009
W (Pin 1:15)
1
[8] Colin Duke - Logan (13-8) 1009
W (Tec 15-0)
2008
W (Pin 2:41)
3009
L (Pin 1:15)
2
[] Ryan Chupko - Delaware Hayes (0-1) 1009
L (Tec 15-0)
2009
L (Pin 0:58)
3008
L (Pin 3:06)
4
[] Johney Kincaid - Whetstone (5-7) 1008
L (Pin 1:00)
2008
L (Pin 2:41)
3008
W (Pin 3:06)
3
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Hudson Leapley - Central Crossing (12-6) 1010
W (Pin 1:24)
2011
W (Pin 5:04)
3011
L (Dec 9-8)
2
[7] Jordan Vass - Woodridge (15-4) 1011
W (Pin 0:45)
2010
W (Pin 0:21)
3011
W (Dec 9-8)
1
[] Dewon Ellision - Mifflin (7-6) 1010
L (Pin 1:24)
2010
L (Pin 0:21)
3010
L (Dec 17-14)
4
[] Austin Craycraft - Hilliard Darby (0-0) 1011
L (Pin 0:45)
2011
L (Pin 5:04)
3010
W (Dec 17-14)
3
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Ryan Blackerby - Hilliard Darby (9-8) 1013
L (Dec 4-3)
2013
W (Maj 12-3)
3012
W (Pin 1:59)
2
[] Khali Brooks - Vandalia Butler (0-0) 1012
W (Maj 11-3)
2012
L (Pin 1:36)
3012
L (Pin 1:59)
3
[6] Brandon Callow - Twinsburg (13-9) 1013
W (Dec 4-3)
2012
W (Pin 1:36)
3013
W (Pin 4:39)
1
[] Caden Gordon - Grove City (6-11) 1012
L (Maj 11-3)
2013
L (Maj 12-3)
3013
L (Pin 4:39)
4
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Jacob Poling - Versailles (27-5) 1014
W (Dec 5-1)
2014
W (Pin 0:40)
3014
W (Pin 1:46)
1
[] Keith Evans - Tecumseh (10-8) 1015
W (Maj 16-4)
2015
L (Maj 18-5)
3014
L (Pin 1:46)
3
[5] Dylan Hartranft - Logan Elm (18-9) 1014
L (Dec 5-1)
2015
W (Maj 18-5)
3015
W (Tec 17-1)
2
[] Yaniel Castillo - Walnut Ridge (6-7) 1015
L (Maj 16-4)
2014
L (Pin 0:40)
3015
L (Tec 17-1)
4
Bracket After Pool
Logan Hoskins (VBU)
4008 (Pin 0:23) 
Jacob Poling (VER)
Jordan Vass (WOO)
4009 (Pin 2:16) 
Brandon Callow (TWI)
Logan Hoskins (VBU)

5008 (Pin 1:44)

1st Place Winner

Brandon Callow (TWI)

Jacob Poling (VER)

5009 (Pin 2:21)

3rd Place Winner

Jordan Vass (WOO)

Colin Duke (LOG)
4010 (Dec 3-0) 
Dylan Hartranft (LEL)
Hudson Leapley (CCR)
4011 (Dec 8-2) 
Ryan Blackerby (HDA)
Colin Duke (LOG)

5010 (Dec 6-2)

5th Place Winner

Hudson Leapley (CCR)

Dylan Hartranft (LEL)

5011 (For)

7th Place Winner

Ryan Blackerby (HDA)