5th​ Annual ​Comet ​​Classic - 132 lbs Bracket
Pool 1
Name R1 R2 R3 Placement
[1] Ronnie Pietro - Vandalia Butler (18-4) 1024
W (Pin 1:08)
2025
W (Pin 3:10)
3025
W (Tec 18-2)
1
[] Mike Magyar - Twinsburg (1-0) 1025
L (Pin 2:06)
2025
L (Pin 3:10)
3024
W (Pin 0:41)
3
[] Ford Buterbaugh - Whetstone (4-7) 1024
L (Pin 1:08)
2024
L (Pin 0:39)
3024
L (Pin 0:41)
4
[8] Blake Stevens - Grove City (10-5) 1025
W (Pin 2:06)
2024
W (Pin 0:39)
3025
L (Tec 18-2)
2
Pool 2
Name R1 R2 R3 Placement
[2] Zach Williams - Delaware Hayes (19-6) 1026
L (Dec 12-11)
2027
W (Pin 1:46)
3027
L (Dec 6-4)
3
[7] Noah Dotson - Pickerington Central (15-7) 1027
W (Pin 1:25)
2026
L (Maj 15-2)
3027
W (Dec 6-4)
2
[] Cyle Wells - Tecumseh (21-4) 1026
W (Dec 12-11)
2026
W (Maj 15-2)
3026
W (Pin 0:49)
1
[] Jacob Smart - Logan (12-7) 1027
L (Pin 1:25)
2027
L (Pin 1:46)
3026
L (Pin 0:49)
4
Pool 3
Name R1 R2 R3 Placement
[3] Isaac Bennett - Logan Elm (27-2) 1028
W (Dec 10-3)
2028
W (Dec 17-10)
3028
W (Dec 5-0)
1
[] Ben Brown - Hilliard Darby (9-10) 1028
L (Dec 10-3)
2029
L (Dec 8-3)
3029
L (Dec 11-10)
4
[6] Devin Wood - Central Crossing (11-3) 1029
W (Dec 7-4)
2029
W (Dec 8-3)
3028
L (Dec 5-0)
2
[] Desmond Diggs - Xenia (17-6) 1029
L (Dec 7-4)
2028
L (Dec 17-10)
3029
W (Dec 11-10)
3
Pool 4
Name R1 R2 R3 Placement
[4] Preston Platfoot - Versailles (29-9) 1030
W (Pin 2:25)
2030
W (For)
3030
L (Dec 6-0)
2
[5] Brandon Reeves - Woodridge (15-4) 1031
W (For)
2031
W (Pin 1:35)
3030
W (Dec 6-0)
1
[] Forfeit - Mifflin (5-4) 1031
L (For)
2030
L (For)
3031
L (For)
4
[] Izak Bukky - Logan (0-0) 1030
L (Pin 2:25)
2031
L (Pin 1:35)
3031
W (For)
3
Bracket After Pool
Ronnie Pietro (VBU)
4016 (Tec 16-0) 
Brandon Reeves (WOO)
Cyle Wells (TEC)
4017 (Dec 12-9) 
Isaac Bennett (LEL)
Ronnie Pietro (VBU)

6012 (Tec 15-0)

1st Place Winner

Isaac Bennett (LEL)

Brandon Reeves (WOO)

6013 (Pin 3:55)

3rd Place Winner

Cyle Wells (TEC)

Blake Stevens (GCI)
4018 (Pin 2:30) 
Preston Platfoot (VER)
Noah Dotson (PCE)
4019 (Dec 9-8) 
Devin Wood (CCR)
Preston Platfoot (VER)

6014 (Dec 4-2)

5th Place Winner

Devin Wood (CCR)

Blake Stevens (GCI)

6015 (Dec 14-11)

7th Place Winner

Noah Dotson (PCE)